Otevřená pracovní pozice v SoftwareONE

Cloud Architect - Microsoft Azure/Office 365

BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

Do dynamicky se rozvíjejícího týmu SoftwareONE Services pro ČR a region východní Evropy hledáme kolegy, kteří mají zájem o cloudové technologie (primárně na bázi Microsoft) a orientují se v oblasti IT infrastruktury a osobní produktivity. Nabízíme pestrou a zajímavou práci v rámci neustále rostoucího týmu, který je součástí globální strategické iniciativy společnosti.

Pracovní náplň

  • Poskytování expertního vedení zákazníkům, řízení architektury řešení a zajištění optimálního souladu strategie řešení s obchodní strategií.
  • Schopnost vyvíjet detailní plány projektu a struktury rozpisu práce.
  • Schopnost rozvíjet přínosy architektury, které mapují požadavky zákazníka na řešení či technologie.
  • Vytváření a implementace optimálního plánu řešení a výběr správné infrastrukturní a technologické platformy či produktů.
  • Samostatná implementace řešení nebo dodávky designu aplikace.
  • Vlastnictví a správa sdílení znalostí v rámci komunity (např. tým, školení nebo projekt).
  • Zajištění podpory sdílení znalostí členy týmu a opakovaného využití požadavků projektu.
  • Získání a udržování certifikací dodavatelů.
  • Pravidelné cestování v rámci technologických konzultací (přibližně 40 % pracovní náplně)

Schopnosti a dovednosti

  • Vysoká motivace a orientace na výsledky
  • Schopnost samostatného řešení úkolů
  • 3 a více let zkušeností z práce u systémového integrátora/s implementací komplexních IT řešení
  • 6 a více let zkušeností v roli konzultanta/technického dodavatele/ technického vedení
  • Certifikace společnosti Microsoft: 70-534, IASA Foundation, 70-346 a 70-347
  • Expertní znalost v jedné a pokročilá znalost nejméně ve dvou oblastech:
  • Základní infrastruktura, virtualizace a systémy
  • Cloudová řešení (veřejná, privátní a hybridní)
  • Optimalizace cloudových úloh (zálohování nebo úložiště)
  • Sítě a zabezpečení
  • Řízení informací
  • Mobilita a WAN
  • Identity Management
  • Data a BI
  • Excelentní verbální i psané komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Silný smysl pro obchod
  • Skvělé prezentační dovednosti

Co nabízíme

  • Zajímavou, pestrou a dynamickou práci
  • Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli
  • Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování
  • Moderní pracovní nástroje a prostředky
  • Služební automobil i pro osobní použití

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte Petru Novákovou na Petra.Novakova@softwareone.com.