Otevřená pracovní pozice v DUHOVKA

Chůva/učitelka pro montessori jesličky

Typ úvazku
Part-time
Adresa
Pevnostní 657/6, Praha - Střešovice

Pro naši bilingvní mateřskou montessori školku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Chůva/učitelka pro jesličkovou třídu

Na této pozici bude Vaším úkolem:

  • Pracovat s dětmi ve věku 1,5 - 3 roky v souladu s filozofií a pravidly montessori
  • Podporovat děti v jejich rozvoji, zlepšovat jejich vnímání a běžné sociální návyky
  • Připravovat a relizovat výchovně vzdělávací aktivity podle montessori programu
  • Možnost spolupracovat na tvorbě montessori pomůcek

Co od vás očekáváme:

  • Máte plnou kvalifikaci osoby pečující o děti do 3 let podmínkou (pedagogická, zdravotnická či sociální kvalifikace nebo kurz chůvy)
  • Montessori kvalifikace či předchozí zkušenosti z montessori prostředí jsou výhodou
  • Předchozí zkušenost s prací s dětmi jesličkového věku je podmínkou
  • Pozitivní, flexibilní osobnost ochotná na sobě pracovat a dále se vzdělávat
  • Zkrácený pracovní úvazek: přímá práce s dětmi od 8:00 do 12:00, čas na přípravu lze individuálně přizpůsobit
  • Komunikativní znalost angličtiny pro spolupráci ve dvojici s anglickým učitelem
Základní škola Duhovka

Nabízíme:

  • Výjimečnou příležitost zapojit se do unikátního systému vzdělávání v rámci skupiny Duhovka
  • Vysoký standard kvality montessori prostředí, výjimečně vybavené třídy montessori pomůckami
  • Přátelské a otevřené prostředí prestižního zařízení, tým montessori certifikovaných kolegů
  • Možnost účastnit se montessori výcviku certifikovaného American Montessori Society, plně hrazeného zaměstnavatelem
  • Možnost uplatnit Vaše umělecké či sportovní záliby v rámci odpoledních kroužků s dětmi
  • Komplexní profesní i osobní rozvoj
  • Dvojjazyčné multikulturní prostředí
  • Pracoviště na Praze 6
  • Nástup na konci srpna 2018

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.