Otevřená pracovní pozice v Nano Energies

C# .NET developer

Adresa
Národní 135/14, 110 00 Praha-Staré Město, Česko

Nano Energies je skupina energetických firem, které svým přístupem vybočují z energetického mainstreamu. Skupinu tvoří Nano Green, Nano Energies Trade a Digital Energy Services. Zakládáme si na technologiích a analytice, která je pro každou z firem klíčová. Baví nás posouvat hranice energetiky dobrými nápady a chytrostí.

Digital Energy Services (DES) je agregátorem flexibility na energetickém trhu. Flexibilitu využíváme na spotových trzích, kde operujeme s unikátním know-how tradingového týmu, který obchoduje na několika trzích v Evropě. Pomáháme firmám maximalizovat zisk z provozu jejich zařízení a hledáme způsoby, jak snižovat náklady na elektřinu. Fyzická zařízení, která řídíme v reálném čase, umožňují jejich majitelům uplatnit elektřinu na krátkodobých trzích, a tím zvýšit její hodnotu. Náš matematický model v kombinaci s vlastním IT řešením je naší konkurenční výhodou oproti konvenčním energetickým firmám.

Aktuálně hledáme kolegu primárně do DES týmu, který nám pomůže s rozvojem našeho vlastního řešení pro správu výrobních zařízení.

Nano Energies

Co budete dělat?

  • Spolupracovat na vývoji našeho řešení pro správu výrobních zařízení.
  • Komunikovat s klienty ohledně napojení do našich systémů.

Požíváme technologie, nástroje a postupy:

  • C# .NET Core 2.0/3.0
  • Širokou škálu služeb Microsoft Azure
  • PostgreSQL, Dapper, Entity Framework Core
  • ASP.NET Core WebApi + Knockout JS + Typescript
  • GitLab, TeamCity, OctopusDeploy
  • JIRA, Confluence, Microsoft Teams
  • Agile/SCRUM

Zkušennosti s {X} jsou výhodou:

  • Microsoft Azure služby
  • .NET Core 2.0/3.0
  • PostgreSQL
  • Typescript
  • Některý z javascriptových SPA frameworků (React, Angular, Knockout, apod.)

Požadavky:

  • 2+ roky praxe vývoje v C# .NET
  • Znát základy vývoje webových aplikací (HTML, CSS, javascript)
  • Komunikační dovednosti
  • Alespoň průměrná angličtina

Proč má tahle práce smysl?

  • Přispíváte k zefektivnění energetického systému.
  • Šetříme klientům peníze a pomáháme jim více vydělávat.
  • Stojíme u zrodu moderní energetiky (digitalizace, decentralizace, dekarbonizace).
  • Hledáme efektivní cesty pro využití stávajících assetů.

Co za to?

  • Samostatnost. Nechceme vám říkat, jak máte co dělat. Bude to na vás.
  • Svižnost. Máte možnost zapojit dobrý nápad rychle do praxe.
  • Volnost. Svůj den si rozplánujte, jak potřebujete.
  • Otevřenost. Naše firemní kultura je zaměřená na spolupráci.
  • Únik z korporátu. Nepřeháníme to s hierarchií. Každý člen našeho týmu je pro nás důležitý.
  • Příjemné prostředí. Cenami ověnčená kancelář s výhledem. Máme sídlo v nové budově na Národní třídě – můžete tak pracovat ze zelené terasy na střeše uprostřed Prahy.
  • Multisport kartu. Protože ve zdravém těle je zdravý duch.
  • Firemní tarif. Zelená elektřina za nízkou cenu.
  • Elektromobil. K dispozici máme sdílené firemní elektroauto.
  • Kvalitní kávovary na espresso i filtr a bio káva od našich odběratelů zelené elektřiny.