Otevřená pracovní pozice v Devoteam

Azure Specialista/tka

Adresa
Ovocný trh 1096/8, Praha

Jako Azure specialista/tka budete mít zodpovědnost za business critical webové aplikace provozované v Azure cloud. Role je mixem mezi technickými odbornými znalostmi a koordinací dodavatelů.

Náplň práce

  • Zajistit bezproblémový provoz aplikací
  • Diagnostikovat případné problémy a hledat jejich řešení
  • Podporovat application development team v jejich SW development práci z hlediska infrastruktury
  • Podporovat rozvoj platforem (technicky i organizačně)
  • Průběžně zvyšovat bezpečnost provozu
  • Optimalizovat výkon aplikací a zdrojů v Azure
  • Optimalizovat náklady na provoz aplikací
  • Spolupráce s ostatními týmy

Požadavky

  • Znalost Azure, MS Office a obecné cloud znalosti
  • Performance management
  • DNS znalosti
  • Výhodou znalost server OS – Windows, Linux a PowerShell skriptování
  • ITIL a ochota pracovat v procesně řízené firmě
  • Zkušenosti z IT operations
  • Silné organizační a komunikační schopnosti
  • Angličtina slovem i písmem

Co Vám nabízíme

  • spolupráci jako freelancer
  • nástup ihned a trváním do konce září, s možností případného prodloužení
  • spolupráce je možná na part-time i full-time
  • místo pracoviště v Praze nebo remotely