Veracomp

Společnost Veracomp s.r.o. je distributorem IT produktů převážně v oblasti síťové bezpečnosti, infrastruktury a open source software pro český a slovenský trh. Veracomp je “Value added distributorem”, to znamená, že svým partnerům poskytuje přidanou hodnotu v podobě know-how, expertízy a komplexního marketingového zázemí pro distribuované produkty. Je součástí mezinárodní skupiny Veracomp, která úspěšně působí v 16 zemích střední a východní Evropy. Mezinárodní zázemí, stabilní a velmi expertní tým a svobodomyslné vedení celé společnosti, tak Veracomp naplňuje obsah označení value added distributora. Ambicí celého týmu je stát se distributorem číslo 1.

Nabídka příležitostí 1

Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp

    
     Petr Janda
    

    
     –
    

    
     Jednatel společnosti
Petr Janda
Jednatel společnosti

Služba s přidanou hodnotou

Chceme naplnit naši vizi, být distributorem číslo jedna. Stojíme si za tím, že opravdu poskytujeme přidanou hodnotu, a to znamená poskytovat prvotřídní služby. Jsme rychlí a vysoce flexibilní. Naši zákazníci nečekají na naší reakci dny nebo dokonce týdny, ale obdrží ji v nejkratším možném čase. Máme perfektní technologické zázemí, lidé ve Veracompu jsou experti a tomu, co dělají skutečně rozumí. Náš přístup je vysoce individuální a vždy vycházíme našim partnerům vstříc. To všechno je umocněno i silným zahraničním zázemím naší mateřské společnosti. Jsme schopni sdílet zdroje i mezinárodní znalosti. Pro některé technologie jsme jediné autorizované tréninkové centrum pro ČR a SR.

Veracomp
Veracomp

Svoboda a liberální vedení

Petr Janda byl ředitelem společnosti Skynet, od které si polská mezinárodní skupina Veracomp odkoupila distribuční divizi Skyvera a vedení nově vzniklé malé firmy svěřila právě Petru Jandovi. Ten o sobě prohlašuje, že byl vždy demokratický manažer. Vždy ho zajímali lidé, se kterými pracuje a jak se s nimi pracuje, například při jejich dalším rozvoji. V korporacích s tímto přístupem měl vždy dost problémů, až při vedení Veracompu dostal díky důvěře polských vlastníků příležitost a možnosti svůj přístup uplatnit bez omezení. Podle výsledků Veracompu se mu to daří více než dobře. Svoboda a odpovědnost jsou hlavní nosnou hodnotou Veracompu.

Veracomp
Veracomp

Dbáme na svou pověst

Naším cílem je, aby Veracomp nebyl jen skvělým partnerem našim zákazníkům, ale hlavně aby byl dobrým zaměstnavatelem. Úspěch je tvořen lidmi a my pracujeme tak, abychom měli tým, který je vysoce expertní, ctí naše zásady a dokáže poskytovat skvělé služby. Abychom toho dosáhli, potřebujeme si stále udržet kulturu “malé rodinné firmy”. Ponecháváme lidem volnost v rozhodování o vlastním způsobu práce.

Nemohli bychom říkat, že jsme flexibilní při realizaci projektů, kdybychom sami nevytvářeli takové prostředí, kde se mohou lidé svobodně rozhodovat a přemýšlet. Nemohli bychom tvrdit, že jsme zodpovědným partnerem pro naše zákazníky, kdyby zodpovědnost nebyla klíčovou hodnotou uvnitř samotné firmy.

Veracomp

Začátkem roku 2016 jsme se přestěhovali a upravili si k obrazu svému jedno patro v kancelářské budově na pražských Vinohradech, kousek od I. P. Pavlova

Veracomp
Veracomp

    
     Ondřej Večl
    

    
     –
    

    
     System Engineer
Ondřej Večl
System Engineer

Pomůžeme ti vyrůst

Odvětví, ve kterém pracujeme, je extrémně zajímavé a také extrémně dynamické. Rozvíjí se rychlým tempem a abychom to tempo dokázali stíhat, potřebujeme náš tým neustále vzdělávat. Investujeme hodně do lidí, kteří si u nás zvyšují svou expertízu na školeních a trénincích. Získávají certifikace a jejich odbornost a pověst na trhu se zvyšuje. Není náhoda, že u nás pracují lidé, kteří jsou považování za ty nejlepší odborníky na různé technologie na trhu a naše know-how je vyhledávané.

Jestli vás obor bezpečnosti a IT infrastruktury zajímá, u nás můžete svou kariéru směle odstartovat, my vám k tomu poskytneme to nejlepší možné zázemí.

Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp

Hodně práce, stravenky a koláče

Veracomp roste před očima. V roce 2009 jsme měli dva produkty, dnes distribuujeme produkty 17 výrobců. Nedávno jsme připojili akvizicí Red Hat tým a začali distribuovat i open source řešení. S růstem přichází rozšiřování týmu, nové odpovědnosti a role. To, na čem lpíme, je, aby lidé, kteří k nám přicházejí, byli zodpovědní a pracovití. Je tu hodně práce, pořád se něco děje, nezažijete tu stejný den. Pořád vymýšlíme nové strategie, školení, setkávání s partnery. Zkrátka se tady člověk za monitor počítače neschová. To nás na tom baví, a proto nás práce naplňuje. A připravte si recept, každý nový člověk, který k nám nastoupí, musí něco upéct. Protože není práce bez koláče. A dostanete i stravenky!

Jsme předvídatelní

To, že jsme předvídatelní, považujeme za naši přednost. Naši zákazníci, partneři a i lidi uvnitř firmy vědí, co od Veracompu čekat. Veracomp by nebyl úspěšný, kdyby nepracoval otevřeně s informacemi a nedržel slovo. Bavíme se o všem na rovinu a chováme se k sobě navzájem i k našim partnerům venku jako k lidem. Chápeme, jaké mají lidé kolem nás potřeby a jaký je náš závazek k nim. Pokud je náš partner zvyklý, že od nás dostane odpověď během tří hodin, dostane jí. Pokud jsou naši kolegové zvyklí, že před uvedením nového produktu vedeme diskuze o tom, co tím sledujeme a jak to zapadá do strategie, nikdy tomu nebude jinak. Předvídatelnost a plnění vzájemných závazků jsou nedílnou součástí úspěchu Veracompu.


    
     Jana Andrýsková
    

    
     –
    

    
     Sales Support
Jana Andrýsková
Sales Support

Od jednoho stolu k respektované firmě

Klíčoví lidé ve Veracompu, kteří byli s firmou od jejích začátků, jsou s ní dodnes. Známe se dlouho, víme, co od sebe čekat a vždy jsme naše vztahy stavěli na společných cílech. Z malého týmu 5 lidí se stala respektovaná značka na trhu a středně velká firma s více než padesátkou zaměstnanců. To, co je pro nás od začátku důležité je týmová práce, přátelství a schopnost naplňovat společné cíle.

Věříme ve snahu budovat dlouhodobá partnerství jak dovnitř firmy, tak ven. To je naším klíčem k úspěchu. Chceme budovat trvalé vztahy, ve kterých obě strany získávají a vyhrávají. Pokud chceme být respektovanou firmou, musíme nejprve my s respektem přistupovat ke svému okolí.


    
     Radim Kozel
    

    
     –
    

    
     Head of Fortinet division
Radim Kozel
Head of Fortinet division

Volnost, důvěra a odmítání byrokracie

Hodně z nás tady má zkušenosti z jiných firem, kde nás brzdily procesy a různá nařízení. Všichni jsme je obcházeli, protože nás vždycky zajímal výsledek. Ve Veracompu takové věci nenajdete. Našim cílem je spokojený kolega i zákazník. Neživíme zbytečné lidi, neživíme zbytečné procesy. Fungujeme velmi volně, důležitý je výsledek. Důvěřujeme si navzájem. Snažíme se, abychom všichni měli potřebné informace, které jsou co nejpřesnější a pravidelně aktualizované. Důvěru a otevřenost prosazujeme i ve spolupráci s našimi vendory a partnery.

My jsme do Veracompu přišli jako celý tým v rámci akvizice. Na začátku jsme byli hodně nedůvěřiví a bylo to my a oni. Nechali nás ale dělat si práci po svým, nikdo neměl potřebu nás organizovat, a nakonec nás svou vstřícností a laskavostí všichni převálcovali, až jsme nakonec zjistili, že není my a oni, ale už jen my jako Veracomp.

Radek Langkramer, Red Hat certified architect, instructor & examiner (jako spolupracující osoba)
Veracomp
Veracomp

    
     Olga Staníčková
    

    
     –
    

    
     HR Manager
Olga Staníčková
HR Manager
Veracomp
Veracomp

Pozor! Zde pracují lidi!

Rodinný život a ten pracovní není oddělitelný. Naopak se tyto dva světy velmi úzce ovlivňují a i to je důvodem, proč poskytujeme flexibilní pracovní dobu nebo práci z domova. Pro nás je to standard, který nám umožňuje rodinu a práci dobře skloubit.

My lidi učíme, aby měli široký záběr a v něm aby se sami svobodně pohybovali. Petr Janda je demokrat. On všem dává opravdu maximální míru svobody a neřeší zbytečnosti. Proto je Veracomp pro mě pořád atraktivní, i když jsem tu už hooodně dlouho.

Martina Jelinková, Operational Manager
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp

    
     Miloslav Hašek
    

    
     –
    

    
     Red Hat Distribution Team Leader
Miloslav Hašek
Red Hat Distribution Team Leader

Hrajeme čistou hru

Striktně dodržujeme distribuční styl obchodování. Nehrajeme špinavou hru a neprodáváme koncovému zákazníkovi, i když tam třeba vidíme ziskový potenciál. Jsme čitelní, důvěryhodní a vždy dodržujeme to, co si s partnerem dohodneme. Vždy pro nás bylo důležité, aby se o nás vědělo, že držíme slovo.

Veracomp
Veracomp
Veracomp
Veracomp
Lucie Stránská
Lucie Stránská

Ve Veracompu jsem od úplného začátku, kdy jsme začínali prakticky s jedním produktem a pár dalšími kolegy. Cítím velkou hrdost, když se zpětně ohlédnu a vidím, co všechno jsme dokázali a kam jsme se posunuli. Líbí se mi, jak se tu snaží z lidí dostat to nejlepší, co v nich „dřímá“. Nenásilně, motivací. Je super, že i po těch letech tady můžu dělat, co mě opravdu baví.

Lucie Stránská, Fortinet Sales & Marketing specialist
Veracomp
Veracomp