REVOLGY

Revolgy je přední nadnárodní společnost poskytující služby digitální transformace prostřednictvím online nástrojů pro spolupráci a cloudové infrastruktury provozované na platformě Google Cloud Platform a Amazon Web Services. Počátky Revolgy jsou v roce 1996. Tehdy Revolgy nabízela svým klientům služby v oblasti síťové infrastruktury a datových úložišť. Jako jedni z prvních začali poskytovat globální nástroje pro spolupráci, které byly postavené na Google Apps. V době, kdy cloud byl ještě v plenkách a IT manažeři si neuměli představit, že nemají fyzické servery a data pod kontrolou, Revolgy už převáděla své zákazníky do cloudu a pod Google platformu. Dnes je Revolgy předním partnerem společností Google a Amazon a obsluhuje více než 2000 zákazníků po celém světě. Rozvíjí své služby hlavně v zahraničí, zakládají startupy zaměřené na online spolupráci a práci s daty. Pořádají taky eventy na kterých své komunitě zákazníků předávají know-how a novinky v cloud technologiích. 

Nabídka příležitostí 8

The future is above the clouds

Cloud inženýři

Byla doba, kdy IT ředitelé řešili stovky stránek smluv od poskytovatelů serverových uložišť, mapovali disky a platili armády techniků, kteří dohlíželi na to, aby byly nabité UPSky. Jejich oddělení IT podpory měly desítky lidi. V té době jsme se v Revolgy zaměřili na cloudové služby a úplně jiné uvažování nad tím, jakou funkci má IT ve firmě plnit. Byli jsme první, kteří začali cloudové služby na českém trhu poskytovat a byli jsme první, kdo převedl na Google platformu největší českou banku s tisíci zaměstnanci a milióny zákazníků. Přes 10 let učíme firmy, že digitalizace není naskenování smluv a manuálů. Je to úplně jiný přístup ve spolupráci a práci s daty. Divili byste se, kolik firem, které dnes využíváte, od nákupu lístků na koncert až po dovoz jídla, jsme do „mraků“ přivedli my. Cloud nás baví, protože má budoucnost.

Constantly reinventing

Našim cílem je dělat věci inovativně, jednoduše a rychle. Díky tomu se můžeme soustředit na to, co děláme rádi a to je spolupráce s klienty, kteří se chtějí posunout technologicky dál. Každý zákazník je jiný, má jiné potřeby a očekávání. Někdo je na začátku a my je provádíme digitální transformací. Na druhé straně jsou klienti, kteří jsou nároční, dívají se dopředu a hledají nové příležitosti jak posunout svůj byznys díky technologiím o kus dál. To klade vysoké nároky na nás – neustále hledáme prostor pro inovace a nové způsoby práce. Jsme v odvětví, které je tak rychlé a proměnující se, že nám nedovolí se zastavit a říct si, že máme hotovo. Jsme neustále v pohybu, experimentujeme, děláme chyby, učíme se a měníme mindset. A díky tomu nás to tady pořád baví.     
     Jan Sechovec
    

    
     –
    

    
     Value Proposition Owner
Jan Sechovec
Value Proposition Owner

Tým Revolgy

Jsme tým 80+ lidí nadšených do cloud technologií a nových technologií. Potkáš tady lidi z celého světa, co ve společnosti vytváří multikulturní energii. I když pracujeme na dálku a během roku se většinou vídáme online, máme mezi sebou přátelské a silné vazby. V Revolgy máme politiku otevřených dveří. S kýmkoli si můžeš otevřeně promluvit o čemkoli, ať už jde o kolegu z týmu, nebo o našeho CEO. Jsme vždy připraveni si navzájem pomáhat a společně růst. Pracujeme s metodikou Clifton Strengths od společnosti Gallup a pomáháme našim kolegům objevit jejich silné stránky a dále je rozvíjet.

Thanks God it's Friday

V pátky máme pravidelný all-hands. To znamená, že všichni lidé v Revolgy mají prostor naslouchat, mluvit a zapojit se do dění ve firmě. Každý tým se podělí o to, co se během týdne dělo, na čem týmy pracovaly, co se povedlo i nepovedlo. Jednou měsíčně má svůj slide i náš CEO a sdílí finanční výsledky. A je to zároveň skvělý prostor se na cokoliv zeptat.

Náš all-hands není jen klasický meeting, kde se bavíme o byznysu. Každý týden se v závěru promění v online prostor, kde se dělíme o své zážitky z cest, dáváme si tipy na knihy a filmy a různé life-hacky. 

Je to pro nás skvělý způsob, jak udržovat se všemi lidmi otevřené a upřímné vztahy navzdory remote-first kultuře.


    
     Alex Gain
    

    
     –
    

    
     Senior Cloud Architect
Alex Gain
Senior Cloud Architect

OTEVŘENOST A UPŘIMNOST


    
     Tomáš Kryst
    

    
     –
    

    
     Cloud Operations Team Lead
Tomáš Kryst
Cloud Operations Team Lead

Učit se, učit se, učit se…

Nejlépe se člověk učí praxí, ale my jsme v oboru, kde musíš být připravený, kde chceš objevovat nové způsoby a cesty a kde potřebuješ vědět víc, abys uměl navrhnout řešení. Abychom nabídli našim zákazníkům přidanou hodnotu, nemůžeme pouze reagovat na to, o čem jsme slyšeli ve světových technologických médiích, ale musíme sami neustále zvyšovat svůj vědomostní základ. Jestli to máš stejně, bude se ti u nás líbit. Je to významná součást naší práce a využívaný benefit. Když budeš chtít prohloubit znalosti a najdeš si konferenci, meetup nebo webinář, můžeš vyrazit.

Organizovanost

To, s čím se u nás potkáš, je vysoká míra osobní odpovědnosti, profesionality a vůle dosáhnout výsledku. Stavíme na osobních dlouhodobých vztazích a vazbách, které vznikají při oboustranné a kvalitní spolupráci. Pracujeme v malých týmech na různých projektech a úspěch nebo neúspěch je vždy týmovým výsledkem. Razíme otevřenost, osobní přístup, chuť řešit cokoliv, co nastane, a neustále se dívat, kam naše služby posunout. 

Osobně na Revolgy oceňuji možnost rozvoje. Pokaždé, když jsem se chtěl posunout dál, dali mi prostor, zaplatili mi školení a certifikace a hlavně mi dali čas na studium.

Alex Gain, Senior Cloud Architect

Krátký rozhovor se CEO Revolgy Mirkem Vlasákem

Jaké jsou nejbližší cíle Revolgy?

Chceme pomoci firmám rychleji růst prostřednictvím smysluplného využití moderních nástrojů. Technologie vnímáme jako klíčové, jak pro lepší zákaznický zážitek a vyšší hodnotu pro zákazníka, tak pro tvorbu a testování nových business modelů.

Vracíme firmám víru v jednoduchost a rychlost fungování technologií a často odstraňujeme z IT/technologií stigma nákladového centra. Snažíme se našim zákazníkům maximálně uvolnit ruce a postarat se jim o technologickou stránku věci, tak aby se mohli plně soustředit na rozvoj vlastních produktů a služeb.

Zároveň je pro nás důležité mít i špičkové partnery, kteří nové technologie tvoří a posouvají je dopředu, proto spolupracujeme s Googlem a Amazonem.

Dalším hlavním cílem je kariérní rozvoj našich lidí. To je podle mě podmínka úspěšného fungování. Chceme, aby se lidé v Revolgy neustále učili a posouvali. Tak to máme myšlenkově nastavené. Potřebuješ lidi,

kteří se rádi učí. Když se ti technologie mění předočima, je to příležitost k tomu se neustále rozvíjet, a to nejen technicky. Ano, konkrétní trendy přijdou a odejdou, ale jenom prací na hraně inovací vznikají zlomové body, které posouvají společnost dopředu. A u toho chceme být a pomáhat tomu. Já jsem takový celoživotní student a myslím, že s postupující automatizací se musíme všichni neustále učit, abychom byli schopni udržet svou relevanci a hodnotu. 

Jaké lidi k sobě hledáte?

Lidi, kteří se nebojí vzít si odpovědnost, kteří se nebojí činit opravdová rozhodnutí. Potřebujeme, aby byli zvídavě sebevědomí a měli chuť se učit a rozvíjet. Zároveň musí být zaměření na úspěch klienta a hledat cesty jak mu pomoci tohoto úspěchu dosáhnout.

Kam směřuje Revolgy?

Budoucnost je nad oblaky a my sami nevíme, jaké příležitosti tam na nás čekají. My musíme mít odvahu ponořit se do neznáma, neustále experimentovat a myslet ve velkým.

REMOTE - FIRST CULTURE

Najdeš nás všude

Abychom udrželi vysokou produktivitu našich lidí, jejich nápaditost, dobrou náladu a zdraví, řídíme se přístupem remote-first, který umožňuje lidem pracovat tam, kde se cítí nejlépe - doma, na cestách nebo v naší malé kanceláři v centre Prahy. Těžíme z procesů a myšlení, které jsou stoprocentně orientované na flexibilní pracovní dobu a organizaci vlastního času při zachování velmi potřebné rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.


    
     Agnieszka Sobień-Lewandowska
    

    
     –
    

    
     Project Manager
Agnieszka Sobień-Lewandowska
Project Manager

O kompetence se nežádá, kompetence se berou

Naše kultura je v duchu věci dělat a omlouvat se až později. Každému u nás říkáme: „Zvedni hozenou rukavici, vezmi si odpovědnost a začni.“ Nikdo tady není zaparkovaný na pozici „nevím a čekám“. V Revolgy si musíš poradit s výzvami. Když ti doma praskne voda, určitě si nějak poradíš. Na Googlu je vedle návodu na opravu potrubí i návod, jak propojit aplikační kontejnery. Tedy žádné vymlouvání. Pravděpodobnost, že budeš první, kdo to na světě bude dělat, se blíží nule. Máme silný tým individualit, které se vzájemně respektují nejen lidsky, ale i profesně, a proto dokážou velmi dobře pracovat týmově. U nás nevydrží nikdo, kdo o práci jen mluví. 


    
     Vlad Birsan
    

    
     –
    

    
     Cloud Transformation Lead (CEE & DACH)
Vlad Birsan
Cloud Transformation Lead (CEE & DACH)

Jestli jsi dobrý, tak tě to s námi bude bavit

Jsme strategickým partnerem firem s celosvětovou působností. Denně se bavíme s lidmi z Googlu, Amazonu, start-up jednorožci, středně velkými firmami i korporáty. Jezdíme na světové konference a bavíme se o cloudu s lidmi, kteří s ním mají obrovské zkušenosti. 

Jsme na trhu od roku 1996 a máme svou historii i příběh. Jsme dospělou firmou, kde lidé ví, co obnáší být na špičce a udržet se tam. Rádi se o toto know-how dělíme s komunitou našich zákazníků a dalšími cloudovými nadšenci. Baví nás společně sdílet prostor, nápady, vize, úspěchy i neúspěchy – v reálném světě, tak i online. 

Values we follow

EXCEEDING EXCEPTATIONS

This value is like a multifactor authentication system as it requires multiple steps to be unlocked. We work effectively and quickly, have a futuristic mindset to leave space for growth considering always the maximization of the performance.

FLEXIBILITY

Revolgians always know and believe that the result of their work has an impact on technological humanity. We are the kind of people who know exactly where we aim, we never leave something to luck. And the set-up of remote work gives us endless possibilities on how to be flexible not only in our work, but mainly in our private lives.

TEAMWORK

We believe this value is one of the most important things not only in Revolgy, but also in our everyday life. Working with other people gives us the ability to unlock our mind's hidden potentials as we receive stimulus and information that we might not notice instantly, but it can subconsciously improve us. We are not afraid to take responsibility, not afraid to make important decisions. We are curious, confident, and willing to learn and improve.

INNOVATION

This is what has brought us to the life we live today. We take it as our mission for the technological humanity to innovate in the field of IT and especially in Cloud.