REVOLGY

Revolgy je přední českou společností poskytující služby v oblasti digitální transformace prostřednictvím cloudové infrastruktury a nástrojů online spolupráce. Počátky Revolgy jsou v roce 1996. Tehdy Revolgy nabízela svým klientům služby v oblasti síťové infrastruktury a datových úložišť. Jako jedni z prvních začali poskytovat globální nástroje pro spolupráci, které byly postavené na Google Apps. V době, kdy cloud byl ještě v plenkách a IT manažeři si neuměli představit, že nemají fyzické servery a data pod kontrolou, Revolgy už převáděla své zákazníky do cloudu a pod Google platformu. Dnes má Revolgy přes 1500 zákazníků, jak s oblibou říkají v B2B regionu (Baltics 2 Balkan). Rozvíjí své služby hlavně v zahraničí, pořádá eventy na kterých své komunitě zákazníků, předávají know-how a novinky v cloud technologiích. Jsou významní partneři Googlu a Amazonu. Zakládají startupy zaměřené na online spolupráci a práci s daty.

Nabídka příležitostí 3

REVOLGY
REVOLGY

Cloud inženýři

Byla doba, kdy IT ředitelé řešili stovky stránek smluv od poskytovatelů serverových uložišť, mapovali disky a platili armády techniků, kteří dohlíželi na to, aby byly nabité UPSky. Jejich oddělení IT podpory měly desítky lidi. V té době jsme se v Revolgy zaměřili na cloudové služby a úplně jiné uvažování nad tím, jakou funkci má IT ve firmě plnit. Byli jsme první, kteří začali cloudové služby na českém trhu poskytovat a byli jsme první, kdo převedl na Google platformu největší českou banku s tisíci zaměstnanci a milióny zákazníků. Přes 10 let učíme firmy, že digitalizace není naskenování smluv a manuálů. Je to úplně jiný přístup ve spolupráci a práci s daty. Divili byste se, kolik firem, které dnes využíváte, od nákupu lístků na koncert až po dovoz jídla, jsme do „mraků“ přivedli my. Cloud nás baví, protože má budoucnost.


    
     Radim Woznica
    

    
     –
    

    
     Chief Technology Officer
Radim Woznica
Chief Technology Officer
REVOLGY
REVOLGY

Tým Revolgy

Jsme tým 50 lidí nadšených do cloud technologií a nových technologií. Našim zákazníkům poskytujeme služby, které jsou inovativní, otevřené a umožňují škálovat jejich byznys. Jsme partneři Googlu a Amazonu. Jsme ambasadoři nového přístupu. Chceme se věnovat tomu, co v Amazonu či Googlu vymyslí a chceme testovat všechny jejich novinky a nápady. Jsme dospělou firmou. Věkový průměr tady máme přes 30 let. Už nemáme mladistvé startupové nadšení a nepřespáváme v práci na gauči (no občas ještě jo), protože ctíme soukromí a vlastní osobní život. Vedle toho máme vysokou míru vnitřní disciplíny a týmové empatie.

A nejsme tady jenom samí chlapi. I ženy se u nás cítí dobře.


    
     Barbora Kalousková
    

    
     –
    

    
     Marketing Specialist
Barbora Kalousková
Marketing Specialist

    
     Jakub Jan Kučera
    

    
     –
    

    
     Project Manager
Jakub Jan Kučera
Project Manager

Make it easy, keep it simple

Jsme dostatečně „líní“ na to, abychom procesy, nebo lépe řečeno naše opakující se činnosti, zautomatizovali. Podporujeme workhacking, abychom dělali věci inovativně, jednoduše a rychle.

Díky tomu se můžeme soustředit na to, co děláme rádi a to je spolupráce s klientem, který se chce posunout technologicky dál. My jsme ti, kdo ho vede. Snažíme se vytvářet si prostor pro inovace a hledat nové způsoby práce.

Rádi spolupracujeme s firmami, které řeší větší implementační projekty. Ty znamenají většinou změnu přístupu. A na to se zaměřujeme.

Učit se, učit se, učit se…

Nejlépe se člověk učí praxí, ale my jsme v oboru, kde musíš být připravený, kde chceš objevovat nové způsoby a cesty a kde potřebuješ vědět víc, abys uměl navrhnout řešení. Abychom nabídli našim zákazníkům přidanou hodnotu, nemůžeme pouze reagovat na to, o čem jsme slyšeli ve světových technologických médiích, ale musíme sami neustále zvyšovat svůj vědomostní základ. Jestli to máš stejně, bude se ti u nás líbit. Je to významná součást naší práce a využívaný benefit. Když budeš chtít prohloubit znalosti a najdeš si konferenci, meetup nebo webinář, můžeš vyrazit.

Krátký rozhovor se CEO Revolgy Mirkem Vlasákem

Jaké jsou nejbližší cíle Revolgy?

Chceme pomoci firmám rychleji růst prostřednictvím smysluplného využití moderních nástrojů. Technologie vnímáme jako klíčové, jak pro lepší zákaznický zážitek a vyšší hodnotu pro zákazníka, tak pro tvorbu a testování nových business modelů.

Vracíme firmám víru v jednoduchost a rychlost fungování technologií a často odstraňujeme z IT/technologií stigma nákladového centra. Snažíme se našim zákazníkům maximálně uvolnit ruce a postarat se jim o technologickou stránku věci, tak aby se mohli plně soustředit na rozvoj vlastních produktů a služeb.

Zároveň je pro nás důležité mít i špičkové partnery, kteří nové technologie tvoří a posouvají je dopředu, proto spolupracujeme s Googlem a Amazonem.

Dalším hlavním cílem je kariérní rozvoj našich lidí. To je podle mě podmínka úspěšného fungování. Chceme, aby se lidé v Revolgy neustále učili a posouvali. Tak to máme myšlenkově nastavené. Potřebuješ lidi,

kteří se rádi učí. Když se ti technologie mění předočima, je to příležitost k tomu se neustále rozvíjet, a to nejen technicky. Ano, konkrétní trendy přijdou a odejdou, ale jenom prací na hraně inovací vznikají zlomové body, které posouvají společnost dopředu. A u toho chceme být a pomáhat tomu. Já jsem takový celoživotní student a myslím, že s postupující automatizací se musíme všichni neustále učit, abychom byli schopni udržet svou relevanci a hodnotu. 

Jaké lidi k sobě hledáte?

Lidi, kteří se nebojí vzít si odpovědnost, kteří se nebojí činit opravdová rozhodnutí. Potřebujeme, aby byli zvídavě sebevědomí a měli chuť se učit a rozvíjet. Zároveň musí být zaměření na úspěch klienta a hledat cesty jak mu pomoci tohoto úspěchu dosáhnout.

Kam směřuje Revolgy?

Našim cílem je měnit IT těch největších Evropských firem. Chceme, aby se z technologií stal motor businessu a inovací - ještě stále žijeme ve světě, kde je IT pro spoustu firem jen černá díra na peníze.


    
     Miroslav Vlasák
    

    
     –
    

    
     CEO
Miroslav Vlasák
CEO

Jsme v centru 

Kanceláře Revolgy najdeš v samém srdci Prahy, kousek od Staromáku a nábřeží. Místo openspace ve skleněné kancelářské budově u nás najdeš světlé, prostorné a klidné kanceláře. Máme dobrou dostupnost kamkoliv a Lokál nebo Bokovku 5 min pěšky. 

O kompetence se nežádá, kompetence se berou

Naše kultura je v duchu věci dělat a omlouvat se až později. Každému u nás říkáme: „Zvedni hozenou rukavici, vezmi si odpovědnost a začni.“ Nikdo tady není zaparkovaný na pozici „nevím a čekám“. V Revolgy si musíš poradit s výzvami. Když ti doma praskne voda, určitě si nějak poradíš. Na Googlu je vedle návodu na opravu potrubí i návod, jak propojit aplikační kontejnery. Tedy žádné vymlouvání. Pravděpodobnost, že budeš první, kdo to na světě bude dělat, se blíží nule. Máme silný tým individualit, které se vzájemně respektují nejen lidsky, ale i profesně, a proto dokážou velmi dobře pracovat týmově. U nás nevydrží nikdo, kdo o práci jen mluví. 

REVOLGY
REVOLGY

Překonávat očekávání

Pokud neplníme očekávání a nepřidáme k tomu ještě něco navíc, neděláme svou práci dobře.

Flexibilita

Plánování je zásadní. Ale někdy i dobrý plán selže. Snažíme se být proto agilní jak v procesech, tak v myšlení.

Týmová práce

Užíváme si společnou práci a chceme, aby si práci v našem týmu užívali i naši zákazníci.

Inovace

Vždy se snažíme poskytnout našim zákazníkům nejlepší možné řešení.

REVOLGY
REVOLGY

Jestli jsi dobrý, tak tě to s námi bude bavit

Jsme strategickým partnerem firem s celosvětovou působností. Bavíme se s lidmi z Googlu, Amazonu, Airbnb nebo Uberu. Jezdíme na světové konference (například na NEXT ve Americe) a bavíme se o cloudu s lidmi, kteří s ním mají obrovské zkušenosti. 

Naše know-how rádi předáváme komunitě našich zákazníků a fanouškům cloudu. Potkej se s námi na Cloud Native Meetupu, který pořádáme každý měsíc. Zákazníky také mezi sebou propojujeme na cloud pivu. 

Baví nás spolu sdílet prostor, myšlenky, vize, úspěchy i neúspěchy. Jsme na trhu od roku 1996 a máme svou historii i příběh. Jsme dospělou firmou, kde lidé ví, co obnáší být na špičce a udržet se tam. 

Organizovanost

To, s čím se u nás potkáš, je vysoká míra osobní odpovědnosti, profesionality a vůle dosáhnout výsledku. Stavíme na osobních dlouhodobých vztazích a vazbách, které vznikají při oboustranné a kvalitní spolupráci. Pracujeme v malých týmech na různých projektech a úspěch nebo neúspěch je vždy týmovým výsledkem. Razíme otevřenost, osobní přístup, chuť řešit cokoliv, co nastane, a neustále se dívat, kam naše služby posunout. 

V Revolgy objevíš otevřené prostředí, které ti dá možnost se hodně věcí naučit, hodně věcí si vyzkoušet a máš tu prostor pro vlastní iniciativu.

Marek Klos, Vendor Manager

Cult talk s Bobem Dohnalem zakladatelem Revolgy

Na to, že je firmě přes dvacet let, netrpí žádným ‚zkostnatělým' efektem. Majitelé se snaží stále vymýšlet něco nového. Jsou tzv. stále ve firmě. Máme startupového ducha a tam, kde je potřeba, se nějaký produkt vyčlení do samostatného startupu, jako je například Foccus Design.

Jaroslav Macháň, Customer Success Manager