Mind2FLO

Mind2FLO je konzultační skupina, která spojuje expertizu mediální agentury Mindsquared s technologickými kouzly skupiny FLO. Klientům a jejich značkám pomáhá Mind2FLO budovat výjimečnou zákaznickou zkušenost. Takovou, která respektuje strategické cíle, naplňuje zákaznické potřeby a zároveň umožňuje značkám komunikovat přirozeným, lidským způsobem. Mind2FLO propojuje nákup médií, datový engineering, tvorbu cutting-edge brandů, řešení customer experience či e-commerce. Firma vznikla v roce 2022 a zaměstnává přes 200 specialistů. Za růstem i strategií Mind2FLO stojí její zakladatel Honza Galgonek a investoři z KKCG a Rockaway.

Nabídka příležitostí 9

Bořitelé mýtů a hledači nových konceptů

V přístupu ke klientům kombinujeme procesní odpovědnost korporací a dravost startupů

Většina z nás má mnoho zkušeností z agentur, startupů nebo velkých korporací. V Mind2FLO své dovednosti uplatňujeme ve zcela novém a inovativním kontextu. Unifikovaná řešení? Pro nás záležitost z minulého století. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Tvoříme jeho vlastní cestu. Prosazujeme řešení, která jsou efektivní, originální a zároveň orientovaná na výsledek. To všechno navíc kombinujeme s novými technologiemi a daty.

Ten, kdo se k nám připojí, musí myslet za dva rohy. Umět propojovat, asociovat a neustále přemýšlet, zda by nebylo lepší zvolit jinou cestu. Zkostnatělé postupy u nás nenajdete. Na změny chceme být připraveni – většinou čekají někde poblíž.     
     Jan Galgonek
    

    
     –
    

    
     Group CEO, Co-founder
Jan Galgonek
Group CEO, Co-founder

    
     Pavel Flégl
    

    
     –
    

    
     Brand Experience FLO
Pavel Flégl
Brand Experience FLO

    
     Lenka Auerová
    

    
     –
    

    
     Group COO
Lenka Auerová
Group COO

Vše je o lidech

Nejpodstatnější ingrediencí našeho přístupu jsou lidé uvnitř Mind2FLO. Spojujeme profesionály, kteří svou práci dělají s láskou, vidí v ní smysl a dokážou se pro projekty opravdu nadchnout. Nehledají jen nenáročnou práci a „teplé“ místo ve firmě. Pracují u nás zkrátka opravdoví nadšenci. Plní elánu jsme se pustili do práce a tvoření, a nikdo z nás nedokázal odhadnout, jak rychle se z malé skupiny nadšenců stane jeden z největších a nejambicióznějších hráčů na trhu. 

Nyní působíme na několika evropských trzích, v UK, USA a regionu APAC. Propojujeme hned několik kultur a jejich diverzita je pro všechny velkou inspirací. Rychle expandujeme a nabíráme nejen zkušené odborníky, ale také nadšené juniory. Můžou se u nás zapojit do velkých a zajímavých projektů – na oplátku jim nabízíme své know-how a ochotně předáváme dál to, v co věříme.

Pokud chcete prorazit s novými technologiemi a nápady, potřebujete mít kupce, otevřené dveře a správné kontakty. V Mind2FLO je těch dveří, kontaktů a příležitostí, jak se dostat na nové projekty, ohromné množství. A to vnímám opravdu hodně pozitivně.

Honza Barták, Senior Data Analyst & Consultant FLO

Kam až dohlédneme a ještě dál

Naše know-how stojí na zkušenostech z oblasti médií, dat i technologií. Díky tomu postupně rozvíjíme unikátní partnerství a spolupráce. Mezi naše klíčové partnery patří Salesforce, Mulesoft, Bloomreach, ale i Google či Meta. Abychom pro klienty vždy našli ideální řešení, postupně budujeme konzultační tým. Spojuje všechny potřebné specializace napříč Mind2FLO. A hlavní úkol? Pomoci klientům, aby se dokázali orientovat v komplexních výzvách a našli ideální cestu, jak dosáhnout svých cílů. Někdy stačí zlepšit efektivitu marketingové komunikace, jindy dobře nastavit interní obchodní procesy.

Jsme především konzultanti. Chceme s klienty budovat dlouhodobá partnerství. Ano, bývá to náročná výzva. Klientům však náš komplexní přístup přináší mnohem lepší výsledky. A to nás na konci dne opravdu baví.


Chceme tvořit a prací se bavit. Dostat do marketingu a médií svěží pohled.


    
     Ondřej Vataščin
    

    
     –
    

    
     Business Development FLO
Ondřej Vataščin
Business Development FLO

Otevřeně o všem 

Po mnoha letech v byznysu jsme pochopili, že největší brzdou si můžeme být my sami – když si nedokážeme předat informace. Proto je pro nás normou otevřená komunikace, upřímná zpětná vazba a spolupráce. Díky našemu sdílenému know-how čerpáme inspiraci od kolegů kolem nás. Jeden od druhého se dennodenně učíme, předáváme si podstatné informace. Vždy tady najdete ochotného kolegu, který rád poradí.

Uvědomujeme si také, že nikdo z nás není neomylný. Pokud na své cestě uděláme chybu, stavíme se k ní rozhodně a řešíme ji okamžitě. Podařilo se nám vytvořit prostředí, kde jsou chyby brány jako nástroj učení a rozvoje. Takový přístup je vážně osvěžující!

Potřebujeme tvořit věci, ze kterých budou lidem padat čelisti. Pokud si mám vybrat kupu peněz, anebo možnost tvořit něco, z čeho si lidi sednou na zadek, beru béčko.

Pavel Flégl, Brand Experience FLO

Pro mě je hodně důležitý, že tady můžeš přinést kus sebe. Je to chtěný. Nikdo tě nezadupe do země, nikdo se nevyškrábe po tvých zádech a nebude ukazovat, v čem je lepší. Každý jsme dobrý v něčem a dohromady dokážeme poskládat dokonalou mozaiku.

Věrka Burešová, HR Partner

Nevytváříme bariéry, neschováváme se za hierarchii

Všichni experti v určitou chvíli začnou bojovat s vlastním egem. My jsme si poměrně rychle uvědomili, že nechceme, aby to byla naše cesta. V Mind2FLO mají přednost dobré nápady, ne něčí ego. Vzájemně se posloucháme, dokážeme přijmout jiný názor i změnit svá rozhodnutí. Hlavně pokud uvidíme, že má dané řešení pro nás nebo pro klienta větší přidanou hodnotu. Snažíme se bořit jakékoliv komunikační bariéry. Nezamykáme se ve svých kancelářích. Každý jednotlivec z týmu se může vyjádřit, nehledě na svou senioritu.


Na vlně synergie

Vytváříme prostředí, kde můžeme akcelerovat své know-how. Společně dokážeme od A do Z tvořit zajímavé koncepty a překvapovat výsledky. Každý jsme výborný v něčem jiném. Kreativci se tolik nevyznají v excelovských tabulkách, dataři nevidí chyby v designu. Přesto se i v neznámých oblastech můžeme posouvat.  Velkou výhodou práce u nás je, že se člověk neustále učí nové věci. Aniž by dřív tušil, že je jednou bude potřebovat.

Máme společné hodnoty i pohled na to, kam by se měl svět marketingu a médií ubírat. Víme také, jak spolu chceme vycházet uvnitř firmy. Přejeme si budovat prostředí, které nás bude bavit. Nejen díky atraktivním projektům, ale také díky kolegům a atmosféře v kancelářích.


    
     Kateřina Uhrová
    

    
     –
    

    
     Digital Solutions Director Mindsquared
Kateřina Uhrová
Digital Solutions Director Mindsquared

    
     Marián Grofčík
    

    
     –
    

    
     Chief Digital Experience Officer FLO
Marián Grofčík
Chief Digital Experience Officer FLO

Společně rozvíjíme svého podnikavého ducha

V Mind2FLO jako bychom všichni byli vlastníky firmy. Společným úsilím každý den proaktivně přispíváme k růstu společnosti a podporujeme její životní cyklus. Máme kuráž převzít zodpovědnost za rozhodnutí i důsledky a přicházet s vlastním řešením.

Odvážným způsobem posouváme hranice

Spojila nás společná vize: vytvořit výjimečnou společnost. Odvážně jsme opustili svá dosavadní místa, pohánění touhou překonat obvyklé hranice. Díky transparentní a upřímné komunikaci jsme vytvořili dynamické a svobodné pracovní prostředí.

Podporujeme touhu objevovat a inovovat

Pohání nás společná touha prozkoumávat neprobádaná území a inovativní řešení, nebojíme se sejít ze známé cesty. Nebráníme se změnám, naopak je vnímáme jako příležitost pro růst firmy i sebe sama.

Společně obor neustále zdokonalujeme

Abychom dokázali postavit výjimečnou společnost, musíme mít společné nasazení a každý z nás by se měl neustále rozvíjet. Proto jsme vytvořili inspirativní prostředí, ve kterém kolektivně rozšiřujeme své dovednosti, znalosti a odbornost.

Dbáme na smysluplný dopad své práce

Neustále se staráme o to, aby naše práce měla smysluplný dopad nejen pro nás, ale i pro trh, veřejnost a naše konkurenty. Nápady, postřehy i osvědčené postupy si vzájemně vyměňujeme a společně strávený čas dokážeme naplno vytěžit. Bok po boku se tak zdokonalujeme, což je naší každodenní motivací.


    
     Kateřina Strachoňová
    

    
     –
    

    
     Strategy Director Mindsquared
Kateřina Strachoňová
Strategy Director Mindsquared

    
     Andrej Hájek
    

    
     –
    

    
     CEO FLO
Andrej Hájek
CEO FLO

    
     Michal Šeda
    

    
     –
    

    
     Client Solutions Director Mindsquared
Michal Šeda
Client Solutions Director Mindsquared

    
     Daniel Lupinski
    

    
     –
    

    
     Head of FLO Commerce
Daniel Lupinski
Head of FLO Commerce

Spolupráce postavená na respektu

Práce je pro nás prostředí, kde se nebojíme ptát. Kde se nebojíme sdílet myšlenky s mnoha odlišnými lidmi. A co pro nás znamená týmovost? Že si důvěřujeme na schůzkách u klienta a navzájem se učíme vycítit, kdy je jeden z nás ve slepé uličce. Tehdy mu posvítíme na cestu. Protože občas zabloudí každý.

Odlišné světy tvořící jeden Mind2FLO svět. Jsme jako Evropa. Jednotlivé státy jsou samy o sobě dost silné, ale dohromady ještě silnější.

Gabi Martinčeková, Group Marketing Manager

Naučili jsme se, že každá část našeho know-how je podstatná. Výjimečnými nás dělá naše schopnost spolupráce a sdílení.  


    
     Michal Majnuš
    

    
     –
    

    
     Consulting FLO
Michal Majnuš
Consulting FLO

Imponovalo mi, že tady jsou lidi, kteří se rádi učí nové dovednosti a vzájemně je sdílejí. Když budu jako analytik opravdu dobrý, za život uvidím 10 až 15 projektů. Odnesu si zkušenost, která mě posune dál. Když se ale sejdeme jako tým a svoje úspěchy, neúspěchy a znalosti sdílíme, o to rychleji rosteme a jsme lepší. Mě osobně motivuje být součástí takové firmy, mít kolem sebe špičkové lidi, možnost učit se a předávat své znalosti dalším.

Honza Barták, Senior Data Analyst & Consultant FLO

Cením si, že můžu být sama sebou i v práci, ne jen v osobním životě. Firma vytváří prostor, aby se lidé nebáli říct svůj pohled a mohli se realizovat. Přináším do diskuzí různorodé názory a pohledy na věc a mám možnost je tady vyjádřit bez obav, naopak je to přímo vítáno. Mám možnost experimentovat a zkoušet věci, které bych jinde asi nemohla. A proto mě to tady baví.

Janka Maňovská, RTB Lead Mindsquared

45 tisíc rozhodnutí denně  

I tolik rozhodnutí každý den děláme. Nejen u nás ve firmě, ale každý z nás ve svém životě. Snažíme se jejich počet snižovat tím, že tvoříme rámcová pravidla spolupráce. Zároveň však lidem dáváme více svobody. Věříme totiž, že každý z nás má svůj vlastní styl práce a potřebuje prostor k tvoření. Proto neformujeme zaměstnance do krabiček, ale dáváme jim tolik prostoru, kolik jen požadovaný výsledek dovolí.

Na druhou stranu vyžadujeme velkou míru odpovědnosti. Za odvedenou práci, za doručené výsledky, ale i za to, co se nepovedlo. S tím souvisí otevřená zpětná vazba, kterou u nás každý dostane. Vnímáme ji jako jednu z nejdůležitějších dovedností, která nás na naší pracovní cestě posouvá dál. Je jedním ze základních pilířů interního fungování.

Jsme v Praze i Ostravě

Naše kanceláře najdete v Praze na Bořislavce, hned u stanice metra a nákupního centra Bořislavka, kam chodíme nejčastěji na obědy, kávu nebo něco sladkého. Máme taky svého kuchaře. Každý den nám vozí chutný oběd, svačinky i dezerty přímo do kanceláře. Část týmu najdete v Ostravě, kde mají kanceláře nedaleko OC Futurum.

Místo, kde chcete právě teď být  

Nebudeme lhát, pracujeme hodně. Jsme skupina ambiciózních lidí, kteří mají vášeň pro to, co dělají, a občas jsou trochu netrpěliví. Stává se, že prací trávíme více než jen nezbytně nutnou pracovní dobu. Rozvíjíme obrovské projekty, o kterých se nám ani nesnilo. Aby byly úspěšné a přinášely výsledky, klidně obětujeme kus sebe sama.

Na druhou stranu jsme již vyrostli z toho, že v kancelářích žijeme. Pracujeme nejen na profesním, ale i na osobním růstu. Spolupracujeme s kouči, terapeuty a nastavujeme si hranice. Vědomě pracujeme s tím, že rovina profesního a osobního života tvoří jeden celek, který musí být funkční, abychom byli v životě spokojení.

Stavíme na výsledcích, ne na hodnocení. Je jen na nás, jestli úspěchů dosahujeme večer v kanceláři, nebo naopak brzy ráno poté, co odvedeme děti do školky. Budeme rádi, když se na tuto cestu poznání ve všech směrech pustíte s námi.

Nemám rád slovíčko work-life balance. Za mě je důležitý mít life balance. Práce je neodmyslitelnou součásti života a my člověku nabídneme místo, kde ho to bude bavit. Nebude mít pocit, že přichází o něco ze soukromýho života. Práce samotná se stane jeho hlubokou součástí. Hledáme lidi, kteří nechtějí práci a život oddělovat.

Ondřej Vataščin, Business Development FLO

Pokud bych lákala někoho ze svých známých, velmi rychle bych je dokázala přesvědčit, proč u nás být. Pro mě je nejdůležitější lidská stránka. Vidím to přes vedení, které nám není nijak vzdálené. Je to další parťák v rámci celého týmu. Jsou to lidi, se kterými pokecám v práci nebo u piva. Můžeme jim říct úplně všechno. A z toho vrchu je cítit, že chtějí, aby nám tady bylo dobře.

Sabina Karásková, Senior Content Manager FLO

BYZZWORDS PODCAST powered by Mind2FLO

Nalaď se na naši vlnu podcastů o byznysu, strategiích, trendech a všech buzzwordech, které by neměly uniknout žádnému marketérovi.

Chceš s námi měnit svět marketingu a médií?