iSETOS

SETOS Retail je certifikovaným prodejcem produktů a příslušenství značky Apple. Provozuje prémiové prodejny iSETOS, které najdete v Praze v obchodním centru na Chodově a v Hradci Králové v obchodním centru Aupark, a internetový obchod iSETOS.cz. iSETOS je dceřinou společností SETOS, která je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů a na trhu působí již 25 let. Ať už to jsou zákazníci, kolegové ve firmě nebo obchodní partneři, lidé v iSETOSu ke každému přistupují otevřeně a vstřícně se snahou pomoci. To, čím se již od svého vzniku v roce 2010 odlišuje, je celkový přístup k podnikání. Síla iSETOSu je v týmu lidí, které spojuje společná tvorba něčeho nového a zajímavého. Dlouholeté zkušenosti z maloobchodního prodeje, láska k produktům Apple a unikátní firemní kultura iSETOSu vytváří skvělý zážitek nejen pro milovníky značky Apple.

Nabídka příležitostí

iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

Firemní vize - Life Hacking

Před dvěma roky jsme si řekli, že musíme naši vizi zhmotnit, a tak vznikl Life Hacking.

Toto spojení nejlépe vystihuje poslání iSETOSu. Je symbolem lidí vyhledávajících triky, zjednodušení a novátorské způsoby života. Produkty, ceny i prodejní místa nejsou jediné způsoby, jak se odlišit. Sílu vidíme v týmu lidí, které bude práce bavit. V naší zvídavosti, která chce dopodrobna vědět, jak daná věc funguje a posouvá její limity. V prostředí, které bude podporovat spokojenost a nové nápady. Vedeme lidi k jinému zamyšlení nad produktem. Ukazujeme nové způsoby, jak pracovat chytřeji, rychleji, elegantněji a kreativněji. Inspirujeme k možnostem, jak prožít více okamžiků ve volném čase.

Vysvětlíme Apple v souvislostech a naučíme ho užívat jako rodinu produktů, která funguje jako jeden propojený organismus. Produkty Apple nevnímáme pouze jako technologie, ale jako něco živého, co je přirozenou součástí našeho dne. Pokud se k nám připojíte, stanete se součástí této vize. Každý z nás spolupracuje na tom, abychom naši vizi naplnili. Více o Life Hackingu se dozvíte na našich stránkách www.ilifehacking.cz

Na naší vizi se mi líbí to, že ji kolegové dokázali přetavit v nástroj. Není to jenom hurá, udělali jsme si vizi, a nic dál s tím. My se snažíme, aby se vize promítala opravdu do našeho přístupu k byznysu.

Jiří Bejšovec, zakladatel SETOS & iSETOS
iSETOS
iSETOS

    
     Honza Roubal
    

    
     –
    

    
     Prodejce iSetos
Honza Roubal
Prodejce iSetos

Vision Days

Naše vize, plány, strategie a nápady, jak se zlepšovat, nebo i to, co se nám nepovedlo, probíráme na pravidelných Vision Days. Těchto diskuzních fór se může zúčastnit každý z firmy - manažer, prodejce, brigádník. Je úplně jedno, jakou zastáváte pozici. Pokud se chcete podílet na směřování iSETOSu, máte dveře otevřené.

V iSETOSu se s lidmi a jejich názory počítá. Jen ne vždy je realizujeme tak rychle, jak bychom si přáli. Někdy se však rozhodneme jít jinou cestou, která se nakonec ukáže jako správná. Ale garantujeme vám, že budete součástí firmy, a to bez ohledu na vaši pracovní pozici.


    
     Jiří Bejšovec
    

    
     –
    

    
     Spoluzakladatel Setos & iSetos
Jiří Bejšovec
Spoluzakladatel Setos & iSetos
iSETOS
iSETOS

iSETOS

Naši centrálu najdete v úplně novém obchodním areálu Nord Park hala č. 9 v Horních Počernicích. Naše prodejny můžete navštívit i v OC Aupark v Hradci Králové a v Centrum Chodov v Praze.


    
     Tomáš Hrubeš
    

    
     –
    

    
     Vedoucí prodejny
Tomáš Hrubeš
Vedoucí prodejny

Přátelství a optimismus

Jedna z věcí, kterou v iSETOSu najdete, jsou přátelé. Jsou u nás lidé, kteří jsou optimističtí a chodí do práce rádi každý den. Pracují s technologiemi, které je zajímají, v prostředí, které je jim příjemné, a ve většině případů s kamarády.

I proto se z brigádníků stávají kolegové na hlavní pracovní poměr. Nejsme jen další Premium Reseller, který prostě prodává drahou elektroniku. Máme k byznysu jiný přístup. Baví nás to, co děláme a baví nás to dělat, jak nejlépe umíme. U mnoho z nás je iSETOS a Apple spojovacím článkem našeho přátelství.

iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

    
     Miro Dančišin
    

    
     –
    

    
     Retail Manager
Miro Dančišin
Retail Manager

Firma, kterou máme rádi!

iSETOS je rodina. Je to společenství lidí, kteří věří tomu, co dělají. Je nás málo a máme velmi plochou strukturu. Jiřího Bejšovce, spolumajitele a spoluzakladatele iSETOSu, můžete potkat v kanceláři, na chodbě v centrále nebo při společných akcích. Z lidí je cítit to, že mají firmu rádi, že se o ni zajímají a že jim na ní záleží. Práce na tvorbě firemní vize trvale přispívá ke stmelování našeho týmu.

Nepodléháme žádným tlakům akcionářů, nemění se nám management. Máme velmi stabilní tým lidí, kteří jsou ve firmě proto, aby iSETOS byl stále úspěšnou značkou, přinášel zákazníkům něco navíc, a aby si práci v iSETOSu všichni užívali.

iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

    
     Simona Černá
    

    
     –
    

    
     Backofice Specialist (maternity leave)
Simona Černá
Backofice Specialist (maternity leave)

Prodáváme to, čemu věříme!

Začali jsme prodávat Apple produkty ještě v době, kdy Apple neměl oficiální zastoupení na českém trhu a koncept Premium Resellers neexistoval. Od začátku nás pohání nadšení pro Apple produkty a Apple ekosystém. Věříme, že kromě skvělého hardwaru to, co dělá Apple výjimečným, je schopnost propojovat jednotlivá zařízení v jeden funkční celek. Po celou existenci iSETOSu tento ekosystém zkoumáme a zákazníkům se snažíme přinášet náhledy a návody, jak Apple produkty opravdu používat. Prodáváme to, čemu věříme.

Dobrá nálada

To jediné, kde se můžeme odlišit od naší konkurence, je přidaná hodnota námi poskytovaných služeb. Prodejny máme nastavené přímo od Applu. To, co prodáváme, do značné míry také, ale znalosti a dobrá nálada se s regály a notebooky nedodávají. To je naše know-how. Chceme, aby se zákazníci citili v našich prodejnách dobře. Pokud od nás zákazník odchází spokojený a s dobrou náladou, splnili jsme náš první cíl - aby kontakt s námi byl pro zákazníka zážitkem a rád se k nám vracel. Osloví-li nás s radou o pomoc, splnili jsme náš další cíl - umět odpovědět na jakoukoliv otázku. Pokud se k nám na prodejnu vrátí a nakoupí u nás, splnili jsme náš hlavní cíl. A dobrou náladu přibalujeme ve všech případech.

iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

S iSETOSem spolupracuji už 4 roky. Vybral jsem si ho, protože mám rád normální lidský přístup. Na nic si vzájemně nehrajeme a vždy se dohodneme. Podle mě je tady nejlepší poměr mezi procesně funkční firmou a lidskostí. Moc si nepotrpím na formality a iSETOS mi přijde v jednání nejpřímočařejší.

Jan Březina, Apple Certified Trainer & profesionální fotograf

Jsme podnikatelé

Nejsme korporací, která by se ohraničila procesy a narážela na stěny pravidel. Je pro nás charakteristická organická podnikatelská kultura a atmosféra. Hledáme neustále, kam posouvat to, co děláme. Na nic si nehrajeme, nemáme nos nahoru. Trh se mění a my musíme neustále hledat nové příležitosti a náš modrý oceán. Dnes jsou to Life Hacking a naše technické znalosti, za rok to může být něco jiného. iSETOS je organismus, který se vyvíjí a reaguje rychle a pružně.

iSETOS
iSETOS

Kult týmu

Tým je jedna z věcí, kterou si v iSETOSu všichni vážíme a proč nás tady práce baví. Ať už se jedná o lidi na centrále, majitele nebo jednotlivé kolegy prodejce, u všech cítíte kamarádství a hrdost na příslušnost k iSETOS rodině. Baví nás naše práce, Apple hračkám se věnujeme i doma, a do práce se těšíme na kamarády, se kterými se vidíme rádi a máme si co říct. Máme k sobě docela blízko, umíme se pohádat, uznat svou chybu, pomáhat si a všechno si otevřeně říkat. Kdo už někdy někde pracoval a pozná iSETOS, uzná, že naše pracovní atmosféra je hodně nadstandardní.


    
     Jakub Koleček
    

    
     –
    

    
     Prodejce iSetos
Jakub Koleček
Prodejce iSetos
iSETOS
iSETOS

Já do té práce chodím rád. To prostředí, co firma vytváří, je příjemný. Můj cíl je chodit spokojenej do práce a spokojenej z práce a je jedno, jestli jsem prodejce Applu anebo finanční ředitel Coca Coly. A chtěl bych školit kolegy, to by mě bavilo.

Jan Roubal, prodejce
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

Otevřenost a ochota ke spolupráci

Pokud by vás zajímalo, jací lidé do naší firemní kultury zapadnou jako AirPods do uší, tak jsou to lidé otevření a ochotní s námi spolupracovat na našich vizích.

Potřebujeme k sobě lidi, na které se můžeme spolehnout, že udělají to nejlepší, co budou umět pro značku iSETOS. Dáváme lidem hodně prostoru, aby pracovali po svém. Nikdo vás nebude prudit. Hledáme lidi, kteří si takového přístupu budou vážit a budou s námi spolupracovat na tom být nejlepší. Potřebujeme lidi s jiným přístupem, než je jen ,,prodávám elektroniku”. My prodáváme znalosti, zážitek a pozitivní přístup.

Není to o Apple produktech, ale hlavně o lidech, kteří tu jsou. Pro nás je to lifestyle, který nás spojuje. Jezdíme každý rok na vodu. Jezdíme spolu do zahraničí na fotbal. Chodíme na pobočce na pivko. Společně se vzděláváme a společně jezdíme do evropských Apple Stores načerpávat inspiraci.”

Miro Dančišin, Retail Manager

Osobní růst místo kariérního

Není u nás velká možnost kariérního růstu. Naše struktura je hodně plochá. To, co našim lidem můžeme garantovat po dobu, co s námi budou, je, že se jim dostane férového jednání, dostanou dobré podmínky a benefity, a co je důležité, že budeme investovat do jejich znalostí a schopností. Osobní růst našich lidí je pro nás přednější než další pozice na vizitce.

Navíc vedle prodeje školíme zákazníky v Apple vychytávkách a kdo má chuť, může psát články na ilifehacking.cz. Toto není obyčejná práce prodejce.

iSETOS
iSETOS

LIFEHACKING / OPTIMISMUS / ÚSMĚV / POSLÁNÍ / TÝM / UPŘÍMNOST/ SOUDRŽNOST / APPLE / PŘÁTELSTVÍ / VSTŘÍCNOST / RODINA / ZÁKAZNÍK / KOLEKTIV / KONÍČEK / INOVACE / VIZE / ÚSPĚCH

... TO VŠE JE iSETOS.

iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

    
     Tomáš Fencl
    

    
     –
    

    
     Sales Manager
Tomáš Fencl
Sales Manager

Jsme Apple konzultanti

Vedle klasických prodejních povinností se věnujeme zákazníkům při individuálních školeních Face2Face. Nemáme na to najatého trenéra. Zákazníkům se věnujeme my sami. Předáváme své zkušenosti a znalosti s Apple produkty. Tím naše práce se zákazníkem získává další rozměr. Každý den se potkáváme s tím, jak naši zákazníci uvažují, jak nad Apple produkty přemýšlí a jakým způsobem je používají. To nám dává při naší prodejní práci možnost doporučovat to, co je pro zákazníky opravdu užitečné. Nevidíme smysl v tom prodat někomu zbytečně drahou hračku, kterou nebude využívat. Naopak nám dává obrovský smysl pomoci našim zákazníkům si vybrat zařízení, které jim pomůže pracovat ještě chytřeji, efektivněji a kreativněji.

iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS
iSETOS

Jsem hodně spokojenej s tím, jak to u nás chodí. Přijde mi, že jsou si tady všichni rovni - nemusím mít k někomu vynucenej respekt. Spíš se hraje na věk a na to, jak je kdo tady dlouho než na to, jakou kdo má roli. Je to takové víc svobodnější.

Jan Korbel, prodejce

Lidé, co se k nám hlásí, jsou nadšenci. Rozdíl mezi tím, jestli prodávat někde elektroniku a prodávat v iSETOSu, je naše vize a ta, si myslím, je podobná té, jakou měl Steve Jobs. To je náš Life Hacking v praxi.

Tomáš Hrubeš, vedoucí prodejny
iSETOS
iSETOS

Momentálně nejsou otevřeny žádné pozice.