EYELEVEL

EYELEVEL je globální společností spolupracující s těmi nejzvučnějšími značkami světa jako jsou NIKE, ADIDAS, VANS, THE NORTH FACE, CALVIN KLEIN a další. Navrhuje, vyrábí a zařizuje značkové prodejny, ve kterých kombinuje skvělý design s moderními a unikátními technologiemi. Přední celosvětové značky svěřují realizaci svých konceptů společnosti EYELEVEL a jejím lidem hlavně pro jejich schopnosti doručit výsledek nad rámec jejich očekávání. Na každém kontinentu najdete obchody navržené a vybavené českým EYELEVELEM.

EYELEVEL

EYELEVEL

Firma, která překvapuje

Společnost EYELEVEL založil Tomáš Bača s Filipem Žákem. Dnes jsme globální firmou, působící na všech kontinentech. Přesto si stále udržujeme kulturu malé české firmy. Budeme vždy usilovat o to, aby z našeho chování nezmizela pokora. Je jedno, jestli nás je 50 nebo 350, pokud budeme schopni naše klienty překvapovat nápady, kvalitou a originalitou, tak budeme úspěšní.

EYELEVEL

Poznej některé naše “World Class” týmy - ADIDAS, NIKE, VF, CALVIN KLEIN, DYSON, DIGITAL

EYELEVEL

Tomáš Bača

Global Managing Director & Founder

Zaměřeno na výsledek

Pro nás je důležitý výsledek, ale ne individuální výsledek nebo jednotlivé manažerské cíle, ale výsledek, který je doručován klientům. Náš cíl je poskytnout klientům službu, která předčí jejich očekávání a být v tom nejlepší na světě.

Abychom uspěli snažíme se klienta pochopit, sledujeme jeho byznys a přicházíme s nápady, které ho podpoří a posunou. Jsme vždy na špičce v trendech, využíváme moderní technologie, staráme se o naše lidi, děláme jednoduše maximum pro to, aby spolupráce s námi byla zážitkem.

Zaměřujeme se na absolutní spokojenost klienta, ten je pro nás důležitý, ten vytváří náš zisk.

EYELEVEL

Pěšky to k nám je docela daleko, ale na kole jste tu za chvíli. Sídlíme na okraji Prahy hned vedle dálnice D1 za benzínkou Shell.

EYELEVEL

Petr Blabla

Managing Director Prague

Lifestyle "EYELEVEL"

EYELEVEL se vám dostane pod kůži, stane se vaším životním stylem. Na dovolené se vždycky půjdete podívat do obchodu, který jste s kolegy navrhovali a produkovali. Podle značky, pro kterou pracujete, se budete oblékat. Tým, ve kterém pracujete, se stane vaší druhou rodinou.

Chceme abyste žili EYELEVELEM, proto všichni vytváříme takové prostředí, kde se nám dobře žije. Za oběd, který byste často marně hledali i v lepších restauracích platíme velmi malou částku. Máme skvěle vybavenou posilovnu (těšte se na kruhové tréninky) a knihovnu. K práci dostanete to nejlepší vybavení, většinou od značky Apple. Jsme firma, která posouvá limity a poskytuje neomezené možnosti.

EYELEVEL

Přemýšlíme hlavou

Vše co děláme je promyšlené a logické. Jsme zaměřeni na perfektní návrh, pečlivý projektový management, skvělé zpracování a celkovou kvalitu, vše ostatní kde bychom nebyli excelentní jednoduše přenecháváme našim dlouhodobým a osvíceným partnerům. Záměrně uvádíme dlouhodobým, protože i s dodavateli budujeme kvalitní a trvalé vztahy, založené na respektu a vzájemné důvěře.

Nad vším uvažujeme jednoduše a selským rozumem, a tak, aby nám to dávalo smysl. Jen tak můžeme vložit maximum energie do práce pro naše klienty. A o vánocích máme raději celofiremní dovolenou, protože jedině tak si odpočinou všichni naši zaměstnanci.

Proces jako nástroj

Je nás přes 300. V takovém počtu už si nemůžeme dovolit podnikat tak punkově jako, když jsme začínali. Museli jsme zavést některé procesy. Je ale důležité, že u nás je proces pod lidmi a neotravuje je. Po celou dobu existence EYELEVELU převažuje názor, že pokud cítíme, že někde procesem škodíme, tak jej měníme a hledáme takovou podobu, která bude pomáhat. Na proces se koukáme s nadhledem a v celkovém kontextu.

Nejsme a nikdy nebudeme korporát. A i Martin Protiva, který byl jedním z prvních zaměstnanců EYELEVELU, vzpomíná na naší punkovou éru s nostalgií, přiznává, že i když nyní nezná všechny ve firmě osobně, tak by se na českém trhu těžko hledal podobný zaměstnavatel.

Slaven Elčič

Company Services Director EMEA/APAC

EYELEVEL

Dominika Mýtná

HR Director EMEA/APAC

Nikola Borecká

Recruitment Manager

Upřímnost a otevřenost

Chceme a jsme otevřenou kulturou. Komunikace je pro nás klíčová k tomu, abychom se v EYELEVELU cítili dobře. Pokud bychom nesdíleli všechny informace, mohli bychom ohrozit výsledek celého týmu. Sdílení informací, možnost nesouhlasit, přijít s názorem a stát si za svým. Zpětná vazba je na denním pořádku a to na všech úrovních. Je normální, že když se vám něco nelibí, svému kolegovi nebo šéfovi to prostě řeknete. Většinou nám to ušetří trable do budoucna.

Když hledáme kolegy, zaměřujeme se právě na upřímnost a způsoby, jak komunikují. Potřebujeme si mezi sebou důvěřovat, protože pak nám budou důvěřovat i naši klienti.

EYELEVEL DNA

NASLOUCHEJ, PRACUJ TVRDĚ, REAGUJ RYCHLE, BUĎ INICIATIVNÍ A VŽDY HLEDEJ TO NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ, PŘEKRAČUJ SVÉ HRANICE A OČEKÁVÁNÍ KLIENTA.

EYELEVEL je organismus, který se neustále vyvíjí a rozrůstá. To, co bylo ráno, odpoledne už nemusí platit a jedinou konstantou je změna. Schopnost pružně reagovat, přijmout rychlost a změnu jako součást své každodenní práce, je tím rozdílem, který odděluje úspěšné zájemce o práci v EYELEVELU od těch ostatních.

Seberozvoj se děje mimo komfortní zónu a my vám dáme možnost rozvíjet se každý den.

EYELEVEL

EYELEVEL

Ilya Zorin

Assembly Director

Z Nupak do celého světa

Z centrály v Nupakách u Říčan obsluhujeme klienty na všech kontinentech od Austrálie přes Evropu až po Spojené státy. Velká část naší produkce je od českých dodavatelů, máme excelentní designéry a návrháře a tam, kde ostatní konkurenti říkají ne, my říkáme ano, protože víme, že naši lidé to dokáží.

Od našich klientů slyšíme často “EYELEVEL is the best”, protože překračujeme jejich vnímaní kvality a posouváme jej výše. Proaktivně přicházíme s komplexními řešeními, ušitými na míru klientům ještě před tím, než si o ně sami řeknou a máme vždy na paměti kontext globalního trhu.

Adidas Tým

Vladimír Šnýdl

Account Director

EYELEVEL

EYELEVEL

Adidas - první globální klient

Jeden z nejstarších týmů v EYELEVELU. Je nás nyní 18 a to pravděpodobně není konečná. Adidas je srdcový klient, byl to první klient, který nám důvěřoval, že zvládneme pracovat globálně. Důvěry si vážíme, a proto si Adidas hýčkáme.

Klient je VIP člen týmu

Abychom mohli opakovaně nabízet klientům tu nejlepší kvalitu, potřebujeme s nimi být na jedné lodi. Zákazník není “ten na tom druhém břehu”, naopak je vždy součástí našeho týmu. Komunikujeme s ním na denní bázi úplně stejně jako mezi sebou - otevřeně a přátelsky. Společně hledáme ty nejlepší možné cesty a rozhodujeme o finální podobě konceptů.

"It is, what it is"

Stále děláme jen byznys a z toho se nestřílí. Bereme věci takové jaké jsou a s nadhledem. Adidas není jednoduchý klient, mění hodně často koncepty a práce s ním je rychlá a vyžaduje flexibilitu. Ne všechno můžeme ovlivnit, ale takové to prostě je, a práce pro Adidas nás baví.

EYELEVEL

Kineret (Kiki) Kol

Account Manager

EYELEVEL

Nike Tým

Filip Kozák

Executive Assistant

EYELEVEL

Eyelevel

Karim Ali

Account Director

Nike Global

Jsme tým silných osobností s názorem. Navrhujeme, vyrábíme, rozvíjíme, stavíme a rollujeme dva celosvětové koncepty společnosti NIKE. Obchody, které jsme pro NIKE realizovali, najdete po celé planetě. Svou práci děláme s vášní a maximálne zodpovědně, vážíme si toho, že máme příležitost pracovat pro jednu z nejlepších značek na světě.

NIKE je globální značka, což sebou nese obrovský tlak na komunikaci, časovou flexibilitu, chuť cestovat, potřebu učit se a poznávat neustále něco nového. V NIKE týmu, ostatně jako kdekoliv v EYELEVELU, najdete lidi, kteří práci dělají s vášní. Být celosvětovým partnerem NIKE, to bez vášně nejde.

EYELEVEL

Thomas Zagdoun

Concept Owner

Uč se a pracuj na sobě

Říkáme, že v EYELEVEL víc oslavujeme neúspěchy než úspěchy. Proč? Je to jednoduché, každá chyba, každý problém, který řešíme nás posouvá a rozvíjí. Dáváme a bereme zpětnou vazbu a učíme se z vlastních chyb. Dokážeme, tak řešit i náročné situace opakovaně a s nadhledem. Rozvoj a posun vždy probíhá mimo komfortní zónu a té se my nebojíme. Dá se říct, že je na denním pořádku.

A samozřejmě oslavujeme i úspěchy, máme z nich radost a těší nás jako každého.

EYELEVEL

Na prokrastinaci není čas

V EYELEVEL najdete pouze lidi, kteří jsou plně, opravdu plně, vytížení. Máme raději hodně, než málo práce a to se nám v EYELEVELU plní možná někdy až příliš vrchovatě. Čas u nás letí. Práce občas přináší hodně stresu, ale vždycky víte, že to za to stojí, protože to dává smysl.

Jsme obklopeni kolegy, kteří svou práci dělají na více než 100 % a to je inspirativní a povzbuzující. nebojíme se práce, nebojíme se výzev, nebojíme se jít do toho naplno. Velké věci vznikají vždy v kalužích potu a my děláme velké věci.

EYELEVEL

VF Tým

Jan Kozár

Account Director

EYELEVEL

EYELEVEL

Jiří Voráček

Senior Production Manager

EYELEVEL

František Kaltounek

Account Manager

Tým uspěl, Tým propadl

V hodně firmách pracujete v týmu. Ale “práce v týmu” není to samé jako “týmová práce”. Mezi tím je obrovský rozdíl. V EYELEVELU jste součástí týmu, součástí jednoho organismu, který spolupracuje na společném cíli. Pokud někdo z nás onemocní, ostatní jej zastoupí naprosto přirozeně. Kdo nechápe rozdíl, tak v EYELEVELU nemá místo. Buď jako tým uspějeme nebo jsme to jako tým nezvládli. Jedeme v tom společně.

EYELEVEL

Hodně práce, Hodně inspirace

Během roku si moc neodpočineme. Koncept střídá koncept, kampaň střídá kampaň. Ve chvíli kdy se něco dokončí, už se připravuje něco nového. Učíme se každý den a naši klienti nás inspirují.

Spolupracovat se značkami jako je VANS nebo THE NORTH FACE a být součástí jejich úspěchu je parádní. Práce pro EYELEVEL je unikátní a neporovnatelná s ničím jiným.

EYELEVEL

Calvin Klein Tým

Jan Hendrych

Senior Account Manager

EYELEVEL

EYELEVEL

Petr Ježek

Senior Production Manager

V EYELEVELU najdete hlavně přátele

Oproti ostatním týmům jsme menší, ale neustále rosteme. Díky naší velikosti jsme velmi univerzální. Jsme schopní se vzájemně zastupovat a hodně si vypomáhat. Máme mezi sebou velkou důvěru a víme, že výsledek naší práce je naším společným výsledkem. Jedním z důvodů, proč se do práce těšíme, jsou přátelé. Děláme práci, kterou máme rádi, která nám dává smysl a s přáteli, jak uvnitř týmu, tak na straně klientů. Našim cílem je díky excelentní výsledkům rozšiřovat spolupráci i na další koncepty značky CALVIN KLEIN.

EYELEVEL

EYELEVEL

Dyson Tým

Veronika Zavadilová

Account Director

EYELEVEL

EYELEVEL

EYELEVEL

EYELEVEL

EYELEVEL Digital

Naše práce není jenom o skvělém designu a vybavení obchodů. Často nasazujeme do kamenných obchodů ty nejmodernější digitální technologie. Chytré převlékací kabinky nebo iBeacons - malé krabičky, které na váš chytrý telefon pošlou informaci o slevách a nabídkách. Mobilní aplikace pro zákazníky našich klientů a nebo naše vlastní, které nám v kancelářích zapípají, když nám přijedou fresh džusy (jezdí 2x týdně). To všechno vyvíjíme v našem digitálním oddělení na Pankráci v Praze. Jestli jste geeci jako Ondra, tak vám nabízíme neomezené možnosti na hraní. Dostanete k dispozici nejmodernější technologie.

Určujeme trendy a naše koncepty nejednou naše zákazníky překvapily.

Ondřej Doležal

Project Manager for Digital Solutions

EYELEVEL

EYELEVEL

EYELEVEL

Budoucnost nabízí neomezené možnosti

Během jednoho roku se EYELEVEL zdvojnásobil! Během toho dalšího plánuje další růst. Lidé si uvědomují, že se firma nafukuje a možná už jsou pryč doby, kdy se všichni znali navzájem. Ale EYELEVEL má tu výhodu, že má skvělé týmy, skvělé lidi, kteří vytváří uvolněnou a rodinnou atmosféru i dnes. Týmové mikrokultury jsou připojené k celkové vizi. Všichni se shodují, že být součástí EYELEVEL je v tuto chvíli to nejlepší, co je mohlo potkat. Na každém je poznat, že být součástí EYELEVEL, je pro ně příležitost zažít byznys v jeho smysluplné podobě.

Udržitelná firma

EYELEVEL je členem sítě "Natural step". Natural Step je organizace založená na principu, že podniky mohou snížit svůj dopad na životní prostředí a zároveň zvyšovat celkovou výkonnost a efektivitu. Tam, kde si to můžeme dovolit, používáme low-power osvětlení, vyhýbáme se použití materiálů na bázi PVC pro příslušenství a balení. Naše politika ochrany životního prostředí je součástí všech aspektů naší činnosti, ale především v oblasti logistiky a odpadového hospodářství. Podnikat s respektem k okolí je jediná možnost, jak si udržet byznys i v budoucnu.

EYELEVEL

Žijeme EYELEVEL

V průběhu roku máme hodně příležitostí se potkávat i mimo kanceláře. Kolegové z týmu jsou většinou kamarádi, naše párty jsou legendární a vánoční večírek jsme měli pro jistotu dvakrát, podruhé u nás v kancelářích. Je pár firem, u kterých vám nevadí, že na práci myslíte i mimo oficiální pracovní dobu. Pracovat pro EYELEVEL, je prostě zážitek. Jestli hledáte firmu s přesahem, kde lidé jsou stále lidmi a zákazníci si jí váží, tak je to EYELEVEL.

Otevřete nabízené pracovní příležitosti a pokud vás některá zaujala, neváhejte napsat. Budeme se těšit na setkání.

Kontaktujte nás

roman.madl@eyelevel.com
www.eyelevel.com/cs
Mobile +420 775 110 135
Logistic terminal, Nupaky, 148 251 01, Říčany, Praha

Sociální sítě

LinkedIn

Zaujali jsme vás?

Bavilo by vás s námi pracovat? Neváhejte a volejte nebo pošlete email! Rádi vás poznáme a kdo ví, třeba vás uvítáme v týmu.

Děkujeme za pozornost