EYELEVEL

EYELEVEL je globální společností spolupracující s těmi nejzvučnějšími značkami světa jako jsou NIKE, ADIDAS, VANS, THE NORTH FACE, CALVIN KLEIN a další. Navrhuje, vyrábí a zařizuje značkové prodejny, ve kterých kombinuje skvělý design s moderními a unikátními technologiemi. Přední celosvětové značky svěřují realizaci svých konceptů společnosti EYELEVEL a jejím lidem hlavně pro jejich schopnosti doručit výsledek nad rámec jejich očekávání. Na každém kontinentu najdete obchody navržené a vybavené českým EYELEVELEM.

Nabídka příležitostí 5

Welcome to EYELEVEL Prague
Welcome to EYELEVEL Prague

Firma, která překvapuje

Jsme globální firmou, působící na všech kontinentech. Přesto si stále udržujeme kulturu malé české firmy. Budeme vždy usilovat o to, aby z našeho chování nezmizela pokora. Je jedno, jestli nás je 50 nebo 350, pokud budeme schopni naše klienty překvapovat nápady, kvalitou a originalitou, tak budeme úspěšní.

Dnes spolupracujeme s nejobdivovanějšími značkami světa NIKE, VANS, STARBUCKS, ADIDAS atd. Vymýšlíme pro ně originální koncepty obchodů, dbáme na to abychom používali co nejmodernější a ideálně ekologické materiály a takto navržené a odsouhlasené konpcepty rollujeme do celého světa na všechny kontinenty. To co nás zajímá je, abychom dokázali inspirovat nejen k originalitě, designu a funkčnosti, ale zároveň ke změně filozofie a k udržitelnosti.

Lifestyle "EYELEVEL"

EYELEVEL se vám dostane pod kůži, stane se vaším životním stylem. Na dovolené se vždycky půjdete podívat do obchodu, který jste s kolegy navrhovali a produkovali. Podle značky, pro kterou pracujete, se budete oblékat. Tým, ve kterém pracujete, se stane vaší druhou rodinou.

Chceme abyste žili EYELEVELEM, proto všichni vytváříme takové prostředí, kde se nám dobře žije. Máme skvěle vybavenou posilovnu (těšte se na kruhové tréninky, jógu, bootcamp) a knihovnu. K práci dostanete to nejlepší vybavení, většinou od značky Apple. Jsme firma, která posouvá limity a poskytuje neomezené možnosti.


    
     Dominika Mýtná
    

    
     –
    

    
     HR Director
Dominika Mýtná
HR Director

Zaměřeno na výsledek

Pro nás je důležitý výsledek, ale ne individuální výsledek nebo jednotlivé manažerské cíle, ale výsledek, který je doručován klientům. Náš cíl je poskytnout klientům službu, která předčí jejich očekávání a být v tom nejlepší na světě.

Abychom uspěli snažíme se klienta pochopit, sledujeme jeho byznys a přicházíme s nápady, které ho podpoří a posunou. Jsme vždy na špičce v trendech, využíváme moderní technologie, staráme se o naše lidi, děláme jednoduše maximum pro to, aby spolupráce s námi byla zážitkem.

Zaměřujeme se na absolutní spokojenost klienta, ten je pro nás důležitý, ten vytváří náš zisk.

Eyelevel je progres


    
     Slaven Elčić
    

    
     –
    

    
     EMEA Client Engagement Director
Slaven Elčić
EMEA Client Engagement Director

Proces jako nástroj

Je nás přes 300. V takovém počtu už si nemůžeme dovolit podnikat tak punkově jako, když jsme začínali. Museli jsme zavést některé procesy. Je ale důležité, že u nás je proces pod lidmi a neotravuje je. Po celou dobu existence EYELEVELU převažuje názor, že pokud cítíme, že někde procesem škodíme, tak jej měníme a hledáme takovou podobu, která bude pomáhat. Na proces se koukáme s nadhledem a v celkovém kontextu.

Inovace a udržitelnost

Měníme způsob jakým naši klienti uvažují. Jsme respektovaným hráčem, pracujeme pro velké globální značky a ty chceme inspirovat k novému způsobu užití materiálů a logistických procesů tak, aby svým podnikáním co možná nejméně zatěžovali životní prostředí. navrhujeme využití rozložitelných materiálů a stavíme celý dodavatelský řetězec tak, abychom společně zanechávali co nejmenší uhlíkovou stopu. Chceme být progresivní firmou, která je nejen úspěšná z podnikatelského měřítka, ale zároveň chceme propagovat mnohem šetrnější styl a klademe důraz na dlouhdobě udržitelné podnikání. EYELEVEL je členem sítě "Natural step". Natural Step je organizace založená na podporu snižování dopadu firem a podnikání na životní prostředí. Tam, kde si to můžeme dovolit, používáme low-power osvětlení, vyhýbáme se použití materiálů na bázi PVC pro příslušenství a balení. Naše politika ochrany životního prostředí je součástí všech aspektů naší činnosti, ale především v oblasti logistiky a odpadového hospodářství. Podnikat s respektem k okolí je jediná možnost, jak si udržet byznys i v budoucnu.

EYELEVEL

Rozrostli jsme a přestěhovali se do nové kancelářské budovy na Praze 6 minutu od stanice metra Veleslavín. Máme 3 patra moderně zařízených kanceláří, které jsme si samy zařídili a vybavili, protože i to pro naše klienty děláme. Pracovní prostředí jsme navrhovali tak, aby odraželo náš charakter - důraz na obnovitelné materiály a spoustu míst k setkávání, ale i klid na soustředěnou práci. A terasa s barem, ta nesmi chybět.

Přemýšlíme hlavou

Vše co děláme je promyšlené a logické. Jsme zaměřeni na perfektní návrh, pečlivý projektový management, skvělé zpracování a celkovou kvalitu, vše ostatní kde bychom nebyli excelentní jednoduše přenecháváme našim dlouhodobým a osvíceným partnerům. Záměrně uvádíme dlouhodobým, protože i s dodavateli budujeme kvalitní a trvalé vztahy, založené na respektu a vzájemné důvěře.

Nad vším uvažujeme jednoduše a selským rozumem, a tak, aby nám to dávalo smysl. Jen tak můžeme vložit maximum energie do práce pro naše klienty. 

Upřímnost a otevřenost

Chceme a jsme otevřenou kulturou. Komunikace je pro nás klíčová k tomu, abychom se v EYELEVELU cítili dobře. Pokud bychom nesdíleli všechny informace, mohli bychom ohrozit výsledek celého týmu. Sdílení informací, možnost nesouhlasit, přijít s názorem a stát si za svým. Zpětná vazba je na denním pořádku a to na všech úrovních. Je normální, že když se vám něco nelibí, svému kolegovi nebo šéfovi to prostě řeknete. Většinou nám to ušetří trable do budoucna.

Když hledáme kolegy, zaměřujeme se právě na upřímnost a způsoby, jak komunikují. Potřebujeme si mezi sebou důvěřovat, protože pak nám budou důvěřovat i naši klienti.

NAŠE DNA

Neustále se vyvíjíme a rozrůstáme. To, co bylo ráno, odpoledne už nemusí platit a jedinou konstantou je změna. Schopnost pružně reagovat, přijmout rychlost a změnu jako součást své každodenní práce, je tím rozdílem, který odděluje úspěšné zájemce o práci u nás od těch ostatních. Kde nikdy neslevíme je team play. Mužeš být sebelepší hvězda, ale u nás se hraje v týmu.

Z Prahy do celého světa

nového distribučního centra v Jenči obsluhujeme klienty na všech kontinentech od Austrálie přes Evropu až po Spojené státy. Velká část naší produkce je od českých dodavatelů, máme excelentní designéry a návrháře a tam, kde ostatní konkurenti říkají ne, my říkáme ano, protože víme, že naši lidé to dokáží.

Od našich klientů slyšíme často “EYELEVEL is the best”, protože překračujeme jejich vnímaní kvality a posouváme jej výše. Proaktivně přicházíme s komplexními řešeními, ušitými na míru klientům ještě před tím, než si o ně sami řeknou a máme vždy na paměti kontext globalního trhu.

Jsme hrdí na to, že obchody, které potkáte všude na světě designovali lidé v česku.


    
     Ilja Zorin
    

    
     –
    

    
     EMEA Operations Director
Ilja Zorin
EMEA Operations Director
Grilovačka následuje
Grilovačka následuje
Meeting v našem Distribution centru
Meeting v našem Distribution centru
Ilja Superhero
Ilja Superhero

Team Adidas

Klient je VIP člen týmu

Abychom mohli opakovaně nabízet klientům tu nejlepší kvalitu, potřebujeme s nimi být na jedné lodi. Zákazník není “ten na tom druhém břehu”, naopak je vždy součástí našeho týmu. Komunikujeme s ním na denní bázi úplně stejně jako mezi sebou - otevřeně a přátelsky. Společně hledáme ty nejlepší možné cesty a rozhodujeme o finální podobě konceptů.

"It is, what it is"

Stále děláme jen byznys a z toho se nestřílí. Bereme věci takové jaké jsou a s nadhledem. Adidas není jednoduchý klient, mění hodně často koncepty a práce s ním je rychlá a vyžaduje flexibilitu. Ne všechno můžeme ovlivnit, ale takové to prostě je, a práce pro Adidas nás baví.

Team NIKE


    
     Lucie Ševčíková
    

    
     –
    

    
     Account Director
Lucie Ševčíková
Account Director

Nike Global

Jsme tým silných osobností s názorem. Navrhujeme, vyrábíme, rozvíjíme, stavíme a rollujeme dva celosvětové koncepty společnosti NIKE. Obchody, které jsme pro NIKE realizovali, najdete po celé planetě. Svou práci děláme s vášní a maximálně zodpovědně, vážíme si toho, že máme příležitost pracovat pro jednu z nejlepších značek na světě.

NIKE je globální značka, což s sebou nese obrovský tlak na komunikaci, časovou flexibilitu, chuť cestovat, potřebu učit se a poznávat neustále něco nového. V NIKE týmu, ostatně jako kdekoliv v EYELEVELU, najdete lidi, kteří práci dělají s vášní. Být celosvětovým partnerem NIKE, to bez vášně nejde.

Uč se a pracuj na sobě

Říkáme, že v EYELEVEL víc oslavujeme neúspěchy než úspěchy. Proč? Je to jednoduché, každá chyba, každý problém, který řešíme nás posouvá a rozvíjí. Dáváme a bereme zpětnou vazbu a učíme se z vlastních chyb. Dokážeme, tak řešit i náročné situace opakovaně a s nadhledem. Rozvoj a posun vždy probíhá mimo komfortní zónu a té se my nebojíme. Dá se říct, že je na denním pořádku.

A samozřejmě oslavujeme i úspěchy, máme z nich radost a těší nás jako každého.

Na prokrastinaci není čas

V EYELEVEL najdete pouze lidi, kteří jsou plně, opravdu plně, vytížení. Máme raději hodně, než málo práce a to se nám v EYELEVELU plní možná někdy až příliš vrchovatě. Čas u nás letí. Práce občas přináší hodně stresu, ale vždycky víte, že to za to stojí, protože to dává smysl.

Jsme obklopeni kolegy, kteří svou práci dělají na více než 100 % a to je inspirativní a povzbuzující. nebojíme se práce, nebojíme se výzev, nebojíme se jít do toho naplno. Velké věci vznikají vždy v kalužích potu a my děláme velké věci.

VF Team


    
     Kateřina Marešová
    

    
     –
    

    
     Project Manager
Kateřina Marešová
Project Manager

Tým uspěl, Tým propadl

V hodně firmách pracujete v týmu. Ale “práce v týmu” není to samé jako “týmová práce”. Mezi tím je obrovský rozdíl. V EYELEVELU jste součástí týmu, součástí jednoho organismu, který spolupracuje na společném cíli. Pokud někdo z nás onemocní, ostatní jej zastoupí naprosto přirozeně. Kdo nechápe rozdíl, tak v EYELEVELU nemá místo. Buď jako tým uspějeme nebo jsme to jako tým nezvládli. Jedeme v tom společně.

Hodně práce, Hodně inspirace

Během roku si moc neodpočineme. Koncept střídá koncept, kampaň střídá kampaň. Ve chvíli kdy se něco dokončí, už se připravuje něco nového. Učíme se každý den a naši klienti nás inspirují.

Spolupracovat se značkami jako je VANS nebo THE NORTH FACE a být součástí jejich úspěchu je parádní. Práce pro EYELEVEL je unikátní a neporovnatelná s ničím jiným.

Team Calvin Klein


    
     Petr Ježek
    

    
     –
    

    
     Senior Production Manager
Petr Ježek
Senior Production Manager

V EYELEVELU najdete hlavně přátele

Oproti ostatním týmům jsme menší, ale neustále rosteme. Díky naší velikosti jsme velmi univerzální. Jsme schopní se vzájemně zastupovat a hodně si vypomáhat. Máme mezi sebou velkou důvěru a víme, že výsledek naší práce je naším společným výsledkem. Jedním z důvodů, proč se do práce těšíme, jsou přátelé. Děláme práci, kterou máme rádi, která nám dává smysl a s přáteli, jak uvnitř týmu, tak na straně klientů. Našim cílem je díky excelentní výsledkům rozšiřovat spolupráci i na další koncepty značky CALVIN KLEIN.

TEAM Dyson


    
     Kristýna Zorin
    

    
     –
    

    
     Senior Account Manager
Kristýna Zorin
Senior Account Manager

    
     Jan Švejda
    

    
     –
    

    
     Project Manager
Jan Švejda
Project Manager

Team Starbucks


    
     Filip Kozák
    

    
     –
    

    
     Account Director
Filip Kozák
Account Director

Tým na obou stranách

To, co dělá práci v Eyelevele jedinečnou a co velmi v Eyelevelu všichni, kdo máme zkušenosti s prací pro zákazníky v předchozích angažmá, je to, že se daří se zákazníky vytvářet nadstandardní a hodně přátelské vztahy. 

My jsme se vždy považovali za součást týmu u našich klientů. A naopak jsme vždy naše protějšky u klientů brali za naše kolegy, kteří jsou součástí našich realizačních týmů. Skvělý výsledek naší spolupráce je cílem na obou stranách, tak nám dává smysl intenzivně spolupracovat na každé jednotlivé zakázce. U nás to není my a oni a i díky tomuto přístupu jsme se stali pro Starbucks velmi rychle globálními partnery. 


    
     Alžběta Kotolánová
    

    
     –
    

    
     Seniot Account Manager
Alžběta Kotolánová
Seniot Account Manager

Budoucnost nabízí neomezené možnosti

Během jednoho roku se EYELEVEL zdvojnásobil! Během toho dalšího plánuje další růst. Lidé si uvědomují, že se firma nafukuje a možná už jsou pryč doby, kdy se všichni znali navzájem. Ale EYELEVEL má tu výhodu, že má skvělé týmy, skvělé lidi, kteří vytváří uvolněnou a rodinnou atmosféru i dnes. Týmové mikrokultury jsou připojené k celkové vizi. Všichni se shodují, že být součástí EYELEVEL je v tuto chvíli to nejlepší, co je mohlo potkat. Na každém je poznat, že být součástí EYELEVEL, je pro ně příležitost zažít byznys v jeho smysluplné podobě.

Žijeme EYELEVEL

V průběhu roku máme hodně příležitostí se potkávat i mimo kanceláře. Kolegové z týmu jsou většinou kamarádi, naše párty jsou legendární a vánoční večírek jsme měli pro jistotu dvakrát, podruhé u nás v kancelářích. Je pár firem, u kterých vám nevadí, že na práci myslíte i mimo oficiální pracovní dobu. Pracovat pro EYELEVEL, je prostě zážitek. Jestli hledáte firmu s přesahem, kde lidé jsou stále lidmi a zákazníci si jí váží, tak je to EYELEVEL.

Otevřete nabízené pracovní příležitosti a pokud vás některá zaujala, neváhejte napsat. Budeme se těšit na setkání.

We love it
We love it