DENEVY

Denevy se v roce 2014 zformovala z týmu, který u jednoho velkého telco zákazníka dodával část vývoje. Díky své kvalitě se na nově vzniklou firmu Denevy začali obracet zákazníci. Andrej Hyben se svými kolegy začal stavět další týmy, které působily přímo u zákazníků. Bez aktivního salesu se poptávky objevovaly častěji a jedna z nich vedla k odstartování vlastního nástroje juno.one. Denevy byla od začátku stavěna s vizí vybudovat užitečnou IT firmu, která bude svým zákazníkům poskytovat IT služby na míru. Dnes pracuje pro renomované klienty nejen v Česku a pomáhá jim v oblasti vývoje, softwarové integrace a testování. Zároveň se věnuje vývoji interních produktů, jako např. projektovému nástroji juno.one. Tento produkt je spojen s globálními ambicemi a pomáhá firmám s jejich každodenními byznys aktivitami. Firma jako celek stojí na přátelství, zodpovědnosti, profesionalitě a pozitivním přístupu. Není neobvyklé, že z kanceláří slyšíte salvu smíchu, protože atmosférou se Denevy liší od běžných IT firem.

Nabídka příležitostí 2

VLASTNÍ VÝVOJ, TESTING I BODYSHOP

Jednou z našich aktivit, ve které jsme fakt dobří, je testing. Snažíme se, abychom dokázali vždy ke klientům alokovat celý tým, protože pak máš kolem sebe kolegy, na které jsi zvyklý a baví tě s nimi pracovat, a to se odrazí pozitivně na kvalitě práce.

Lidi, co jsou na projektech u klientů, nepřestávají být Denevy. Andrej za nimi pravidelně jezdí a zjišťuje stav projektu, jak se jim daří a jestli něco nepotřebují. Kdykoliv má kdokoliv pocit, že je něco špatně, řešíme to hned, a tak, aby byl náš člověk spokojený.

Podstatná část firmy pracuje na interním vývoji (např. produktu juno.one) nebo na klientských zakázkách.

POČÍTÁME S TEBOU  

I s tebou! A s tebou taky! Denevy je firma, která si váží svých lidí. Na lidech kolem zakladatele Andreje Hybena vyrostla a lidé byli pro něj vždy obrovsky důležitým faktorem úspěchu. Tvůj názor tady bude slyšet. Když kdokoli přijde s nějakým nápadem, nikdy se nestane, že bychom ho neprobrali a neprozkoumali jeho potenciál. S každým názorem se počítá a každý nápad má váhu. Ostatně člověk nikdy neví, kdy se z nápadu stane příležitost, která může změnit naši budoucnost. V Denevy se ti nikdy nestane, že by ses dostal někam na okraj. Naopak, jsme neustále zahrnutí do toho, co se ve firmě děje, a jsme toho součástí. Denevy je týmovou firmou, která stojí na jednotlivcích, kteří chtějí mezi sebou spolupracovat. 


    
     Andrej Hyben
    

    
     –
    

    
     CEO
Andrej Hyben
CEO

    
     Ondřej Havazík
    

    
     –
    

    
     Developer
Ondřej Havazík
Developer

Denevy kultura je o odpovědnosti a přátelství

ODPOVĚDNOST

V Denevy se můžeš spolehnout, že když si někdo vezme něco na starost, tak se to stane. Začíná to u Andreje a jde to napříč firmou. Každé slovo platí a dohody se tady dodržují.

NEBUĎ FLINK

Základní vlastnost, kterou u lidí na pohovorech prověřujeme, je, aby dělali svou práci pečlivě na 100 % a dotahovali věci do konce. Dodržovat deadliny a dodávat, co slíbím. Za takovými lidmi pak team lídři stojí, protože se na ně můžou za všech okolností spolehnout.

PŘÍMOČAROST

V Denevy je hodně kamarádská atmosféra, která funguje hlavně díky tomu, že se tady nic neschovává. Vše se řeší hned. Platí tu, co na srdci, to na jazyku. Vedeme upřímné a otevřené debaty, umíme si ze sebe udělat legraci a žádné téma tady není tabu. To je základem dobrého přátelství.

Tým Denevy je super. Dokáže ocenit ochotu, dokáže si pomáhat a cokoliv tě naučit. Takže, i když pracuju u klienta na projektu, nemám pocit, že bych byl mimo. Jsem pořád Denevy.

Samuel Stanislav, Developer

Pro mě je důležitý, aby to lidi kolem bavilo. Nemusíš být nejlepší kodér, ale když tě to baví a je to na tobě vidět, tak máš dveře otevřený. My chceme lidi, co se pro projekt umí nadchnout.

Jan Friede, React Developer

Nejsme introvertní ajťácká firma. Vlastně by se dalo říct, že díky Andrejovi jsme úplný opak, protože on je pravý opak introvertního ajťáka, je expresivní, rád se baví, je rád s týmem.

Denisa Lauková, HR Manager

    
     Dominik Bálint
    

    
     –
    

    
     Product Owner
Dominik Bálint
Product Owner

"S každým jednám na rovinu. Nemám rád, když se problémy neřeší nebo odsouvají. S upřímností totiž člověk nejdál dojde." 

ANDREJ HYBEN, FOUNDER & CEO 

JSME RODINNÝ TÝM

Andrej a Anka Hybenovi jsou tahouni ve firmě Denevy. Lidem kolem sebe věří a váží si jich. Andrej často jezdí za lidmi na projekty na takové „Kafe s Andrejem“, aby se dozvěděl, jak se kolegům na projektech daří. Díky tomu je Denevy firmou plnou lidí, kteří spolupracují, vzájemně si pomáhají, učí se jeden od druhého a mohou se o sebe opřít. Denevy stojí na odpovědnosti a profesionalitě svých lidí. Když si někdo nějaký úkol vezme, můžeme si být jistí, že jej dotáhne.

Navíc tu uslyšíte smích a neustálé diskuze, kdy každou chvíli někdo s kolegy zkouší rozlousknout zapeklitý problém a u toho se skvěle baví. 

Vlajková loď 

JUNO ONE

VLASTNÍ SOFTWARE S OBROVSKÝM POTENCIÁLEM

Juno.one je náš vlastní nástroj, který je odrazem toho, v co věříme. Je jednoduchý, uživatelsky intuitivní a tvořen s pečlivostí i nasazením. Je to komplexní řešení pro projektové řízení a můžete jej použít k vývoji softwaru nebo i třeba na stavbu domu. Veškeré moduly a funkcionality, které juno.one nabízí, jsou užitečné pro kohokoliv, kdo chce pracovat systematicky.

Juno.one z počátku vzniklo jako nástroj pro řízení a správu testovacího procesu (test analýzu, test plán, test exekuce aj.) a postupem času na požadavky byznysu přibývaly další funkce jako reporty, ůložiště testů, testovací scénáře a mnohé další. Takže dnes juno.one nevyužívají pouze testeři, ale vedle vývoje i byznys, HR a další oddělení. My do juno.one postupně přidávali spoustu dalších vychytávek a funkcionalit na vedení projektů, až se z něj stal komplexní software. Díky své propracovanosti juno.one vyhrálo IT produkt roku a naším cílem je, aby se stalo oblíbeným projektovým nástrojem pro týmy nejen v IT firmách.


DENEVY JE PŘÍLEŽITOST

Pro mladé lidi, kteří se chtějí učit a dostat se rychle k zajímavým projektům, je Denevy příležitostí k růstu. V Denevy se totiž naučíš věci velmi rychle, protože máš kolem sebe kolegy, kteří ti rádi pomůžou. Jeden z hlavních principů, který má Denevy v DNA, je důraz na neustálé sebevzdělávání. V podstatě se snažíme stále vzdělávat. Máme přístupy do platforem, kde můžeš absolvovat nejrůznější kurzy. Máme vlastní akademii, kde kolegové učí kolegy. Snažíme se, aby každý z týmu absolvoval ročně několik kurzů na Learn2Code a každoročně se také připravujeme na zkoušky, protože chceme znalosti a dovednosti našich lidí v testování podložit certifikovaným diplomem.

Učení se je pro nás přirozené. 


    
     Klára Hejná
    

    
     –
    

    
     Testerka
Klára Hejná
Testerka

    
     Denisa Lauková
    

    
     –
    

    
     HR Manager
Denisa Lauková
HR Manager

"Líbí se mi, že dělám na projektu, který má smysl a ambice být globálně úspěšný."

DOMINIK NOVOSAD, FRONTEND DEVELOPER

GENERÁTOR NÁPADŮ 

V Denevy se toho vymyslí neuvěřitelné množství. Většina to jsou fakt zajímavé věci, ale ne vždy se dá stihnout vše udělat. Tímto způsobem vznikla například covid appka pro Brazílii, která se transformovala z původně úplně jiného nápadu. Je běžné, že se tu něco přetvoří v úplně něco jiného.

Autonomii, kterou mají lidé v Denevy podpořenou novými technologiemi, nás vede ke zhmotňování velkého množství zajímavých nápadů. Většinu myšlenek realizujeme v nápady, a ty potom v činy a díky společné produktivitě vznikají opravdu skvělé věci.

Mám tu firmu rád, stojím za ní a přeju jí úspěch, protože si to zaslouží.

Adam Grunt, Test Analyst

DENEVY

Denevy najdeš v klidné vilové čtvrti v Podolí. Kanceláře rozhodně nemáme nijak velké, ale zatím nám stačí, protože se v nich fyzicky sejdeme všichni málokdy. Většina z nás pracuje remote a nebo u klientů na projektu.