Otevřená pracovní pozice ve společnosti Nano Energies

Samostatná/ý účetní

ROSTOUCÍ ČESKÁ SKUPINA NANO ENERGIES V PODOBĚ MENŠÍ HOLDINGOVÉ STRUKTURY, PŮSOBÍCÍ MEZINÁRODNĚ V OBLASTI OBCHODU S ELEKTŘINOU A VÝVOJE NOVÝCH ENERGETICKÝCH ŘEŠENÍ, HLEDÁ SAMOSTATNOU/ÉHO ÚČETNÍ/HO.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Samostatné vedení komplexního účetnictví dle českých předpisů.
  • Zodpovědnost za daňové povinnosti.
  • Kompletní vedení mzdové administrativy a účtování mezd.
  • Zpracování měsíčních a ročních uzávěrek.

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Velmi dobrá komplexní znalost aktuální účetní a daňové legislativy.
  • Alespoň 5 let praxe na pozici samostatné účetní.
  • Uživatelská znalost PC s důrazem na Excel.
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup.
  • Spolupráce s ostatními kolegy.

NABÍZÍME:

  • Zajímavou, samostatnou a různorodou práci.
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející české společnosti s plochou organizační strukturou, přímý kontakt s vlastníky.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Nástup možný IHNED.
  • Možnost zkráceného úvazku.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • HPP na dobu neurčitou.

V případě zájmu nás kontaktujte na email: hr@nanoenergies.cz, do předmětu mailu uveďte heslo Účetnictví.

Adresa
Václavské náměstí 837/11, 110 00 Praha 1, Czech Republic