Otevřená pracovní pozice ve společnosti atlantis telecom

Key Account Manažer pro Unified Communications a multimédia

Adresa
Štěrboholská 1427/55, 102 00 Praha 15-Hostivař, Česko

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu/kolegyni na pozici Key Account Manažer pro Unified Communications a multimédia se zkušenostmi z oblasti komunikačních nebo informačních technologií, který/á by s námi spolupracoval/a při návrhu a realizaci nových ambiciózních příležitostí a podporoval/a naše stávající zákazníky.

Vaším úkolem bude

(po seznámení s produkty a zaškolení)

  • produktově zvládnout oblast Unified Communications a multimédií
  • podílet se na vedení rozsáhlých obchodních případů i ambiciózních projektů, a to jak samostatně, tak i ve spolupráci s celým obchodním týmem
  • získávat nové a rozvíjet stávající příležitosti a zastřešit komplexní prodejní proces od vyhledání zákazníka po uzavření kontraktu
  • sledovat trh, konkurenci, trendy nových technologií apod.
  • vytvářet a prezentovat nabídky a návrhy řešení
  • aktivně komunikovat se stávajícími zákazníky a partnery

Předpokládáme

  • VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • zkušenosti s aktivním prodejem, schopnost prodat komplexní řešení významným zákazníkům
  • přirozený obchodní talent, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup
  • znalosti řešení v některých z oblastí: komunikační technologie, datová infrastruktura, bezdrátové technologie, software jsou výhodou
  • schopnosti aktivní spolupráce při návrhu technického řešení jsou výhodou
  • zkušenosti s řízením projektů jsou výhodou
  • znalost světového jazyka na komunikativní úrovni je výhodou (AJ nebo NJ)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • vhodné prostředí pro realizaci vašich nápadů a cílů
  • úzká komunikace a spolupráce s managementem společnosti
  • zajímavou, pestrou a samostatnou práci v mladém kolektivu u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • práci s moderními informačními a telekomunikačními technologiemi
  • pravidelné využití angličtiny nebo francouzštiny
  • dobré platové ohodnocení + bonusy závislé na obchodních výsledcích
  • nadstandardní škálu zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, sportovní aktivity a individuální přístup pří sjednávání dalších zaměstnaneckých výhod)
  • služební automobil třídy Škoda Octavia, v budoucnu možnost individuální volby
  • investice do lidí s vysokým potenciálem
  • školení a profesní růst (včetně vzdělávání v zahraničí - školení u výrobců, konference, referenční návštěvy apod.)

Kontakt

Bližší informace obdržíte telefonicky na čísle 271 004 289 u Ing. Pavly Polívkové nebo mailem na polivkova@atlantis.cz. Pokud využijete této příležitosti pracovat pro naši společnost, pak se těšíme na Vaše odpovědi! V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete e-mailem nebo faxem svůj životopis.