Ceník

Ceny jsou jednoduše postavené podle náročnosti práce na profilech.

Žádné netransparentní a schované ceny nepraktikujeme.

Small Office

Profil Small Office je určený firmám do 15 zaměstnanců sídlící v jedné či více kancelářích v jedné budově. Skládá se 2 až 4 videí s ambasadory firemní kultury, originálních fotografií prostředí kanceláří a autorských textů popisujících firemní excelenci, kulturu a vizi.

Cena za tvorbu a rok provozování

60 000 CZK

Cena za prodloužení prezentace profilu o další rok - 24 000 CZK

Příklad profilu Small Office

One Building

Profil One building je určený firmám od 15 do 100 zaměstnanců sídlící v jedné či více kancelářích v jedné budově. Skládá se 6 až 8 videí s ambasadory firemní kultury, originálních fotografií prostředí kanceláří a autorských textů popisujících firemní excelenci, kulturu a vizi.

Cena za tvorbu a rok provozování

120 000 CZK

Cena za prodloužení prezentace profilu o další rok - 48 000 CZK

Příklad profilu One Building

Unlimited Creativity

Profil Unlimited Creativity je určený firmám od 100 zaměstnanců a firmám sídlící na více než jedné lokalitě. Skládá se z 8 až X videí s ambasadory firemní kultury, originálních fotografií prostředí kanceláří a autorských textů popisujících firemní excelenci, kulturu a vizi. Ideální formát prezentace firmy takové velikosti je skrze přiblížení jednotlivých týmů a jejich mikrokultur.

Cena za tvorbu a rok provozování

od 230 000 CZK

Cena za prodloužení prezentace profilu o další rok - 92 000 CZK

Příklad profilu Unlimited Creativity

Upravené ceny platí od 1.12.2016 - stávajícím zákazníkům se ceny nemění (a nikdy nezmění) včetně obnovy profilů, zůstávají podle původních dohodnutých podmínek.